2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa wyposażenia oraz dostawa odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu równowagi kwasowo-zasadowej na Bloku Operacyjnym
Beschreibung: Dzierżawa wyposażenia oraz dostawa odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu równowagi kwasowo-zasadowej na Bloku Operacyjnym Przedmiot zamówienia (dzierżawy) musi być fabrycznie nowy, urządzenia wyprodukowane w 2026 r., nieużywane, nie będące przedmiotem wystaw, badań naukowych, prac rozwojowych, usług badawczych, nie będące przedmiotem podemonstracyjnym i rekondycjonowanym, wcześniej nie wykorzystywane w jakimkolwiek celu przez inny podmiot, dopuszczony do obrotu i stosowania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; urządzenie kompletne, gotowe do użycia po zainstalowaniu bez konieczności dokonywania zakupów uzupełniających. W zakresie dzierżawy – urządzenia najnowsze technologicznie z oferty producenta, z programem w języku polskim nie starsze niż 2026 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dzierżawa wyposażenia oraz dostawa odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu równowagi kwasowo-zasadowej na Bloku Operacyjnym
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy