631707-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa zagospodarowania odpadów komunalnych odebranych z terenu Gminy Nowa Wieś Lęborska
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa zagospodarowania odpadów komunalnych odebranych z terenu Gminy Nowa Wieś Lęborska
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja usługi zagospodarowania odpadów komunalnych zebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, właścicieli nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe, nieruchomości niezamieszkałych objętych gminnym systemem odbioru odpadów komunalnych, o których mowa w Uchwale nr XLVII/517/22 Rady Gminy Nowa Wieś Lęborska z dnia 23 czerwca 2022 r., w sprawie odbierania odpadów komunalnych od niektórych właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, położonych na terenie Gminy Nowa Wieś Lęborska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 8 do niniejszej SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen