2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verduurzamen klimaatinstallaties Zeeuws Archief te Middelburg
Beschreibung: Het werk omvat het ontwerpen, leveren, installeren en integraal regeltechnisch koppelen van een inpandig opgestelde warmtepompconfiguratie. verduurzamen klimaatinstallaties
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1