631748-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Leichtlastwagen – Achiziție AUTOUTILITARE TIP PICK-UP
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziție AUTOUTILITARE TIP PICK-UP
Beschreibung: Contract de furnizare autoutilitare, cu configuraţia şi performanţele minime descrise în documenţia de atribuire. Se va încheia un contract de furnizare: Autoutilitară tip pick-up - 9 cpl. După publicarea anunțului de participare operatorii economici pot adresa solicitări de clarificări la secțiunea Detalii procedură/Solicitare de clarificare/Întrebări/Comunicări. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://e-licitatie.ro). Răspunsurile la solicitările de clarificări se realizează în conformitate cu art. 160-161 din Legea 98/2016. Termenul limită până la care se pot solicita clarificări sau informaţii în legătură cu documentaţia de atribuire: 15 (cincisprezece) zile înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări ale operatorilor economici/informaţiilor suplimentare cu cel puţin 10 (trei) zile înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4221110_2026_88/18,45
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Contract de furnizare autoutilitare tip pick-up conform caiet de sarcini.
Interne Kennung: 1