631750-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – ARTYKUŁY MEDYCZNE NA POTRZEBY BLOKU OPERACYJNEGO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ARTYKUŁY MEDYCZNE NA POTRZEBY BLOKU OPERACYJNEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: cewników Foleya, Nelatona, Tiemana, Pezzera i worków do moczu, cewników THORAX, drenów KHERA, REDONA i pojemników typu REDON, silikonowych drenów do jamy otrzewniowej i zgłębników żołądkowych, cewników do embolektomii, ostrzy chirurgicznych, osłon operacyjnychszczotek chirurgicznych z chlorheksydyną, staplerów skórnych, igieł do punkcji szpiku, drenów do posiadanego insuflatora PneumoClear firmy Stryker, drenów do pompy ssąco-płuczącej laparoskopowej Fluid Control, serwet operacyjnych, osprzętu operacyjnego, zestawów do odsysania pola operacyjnego, akcesoriów do stymulacji nerwów, materiałów gazowych, sterylnych, siatek przepuklinowych, klipsów naczyniowych, klipsownicy, osprzętu laparoskopowego, zestawu serwet uniwersalnych, zestawu serwet do zabiegów brzuszno-kroczowych, zestawu serwet do artroskopii, zestawu serwet do operacji barku, zestawu serwet do zabiegów ginekologicznych, zestawu serwet do biodra z osprzętem, zestawu serwet do kolana z osprzętem, zestawu serwet do cięcia cesarskiego, zestawu serwet do porodu, zestawu serwet do szycia poporodowego, fartuchów sterylnych, rękawic sterylnych i niesterylnych, szwów haczykowych, matrycy kolagenowej, oprzyrządowania do laparoskopii i artroskopii, osprzętu laparoskopowego ginekologicznego, oraz nośnik antybiotyku, substytut kości dla „Kutnowskiego Szpitala Samorządowego” Spółka z o.o., ul. Kościuszki 52, 99-300 Kutno.
Vorherige Bekanntmachung: 465470-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141640 Dränvorrichtungen, 33141411 Skalpelle und Klingen, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33141620 Sanitätspacks, 39518000 Krankenhauswäsche, 33158210 Stimulatoren, 33141116 Verpackte Kompressen, 19732000 Polypropylen, 33141122 Chirurgische Nahtklammern, 33141420 Operationshandschuhe, 33141121 Chirurgische Suturen, 33690000 Varia, 33697110 Knochenzemente
5. Los
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19 - Zestaw serwet uniwersalnych
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Uniwersalny zestaw sterylnych serwet do zabiegów chirurgicznych, ze wzmocnieniem w polu krytycznym,trzywarstwowa zgodna z normą 13795. W skład zestawu wchodzi : Serweta wzmocniona do stołu instrumentariuszki -150x190 cm – 1 szt, Osłona wzmocniona na stolik Mayo 80x145 - 1 szt, Samoprzylepne serwety wzmocnione o wymiarach 75x90cm – 2szt., Samoprzylepna serweta wzmocniona170x180cm - 1szt., Samoprzylepne serwety wzmocnione170x240cm - 1 szt., Ręczniki chłonne 3 - 4 szt. Taśma samoprzylepna 10 x50cm 1szt. Opakowanie folia-papier wyposażone w informację o kierunku otwierania oraz conajmniej 2 etykiety samoprzylepne, służące do archiwizacji danych. Na każdej etykiecie samoprzylepnej, znajdują się następujące informacje : numer ref., data ważności, nr serii, dane wytwórcy oraz kod kreskowy szt. 2 300
Interne Kennung: Pakiet Nr 19
Haupteinstufung (cpv): 19732000 Polypropylen
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet Nr 20 - Zestaw serwet do zabiegów brzuszno-kroczowych
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Sterylny zestaw . Tkanina wielowarstwowa zgodna z normą 13795. Skład zestawu: Serweta podstawowa 180/280x230cm, W części centralnej serwety znajduje się otwór 20x30 cm otoczony taśmą lepną, w części kroczowej otwór 10x15 cm wraz z przykrywającą go klapką , zintegrowane z osłoną na kończyny Osłona na stolik Mayo 80x145cm - 1 szt Taśma samoprzylepna 10x50cm - 1 - 2 szt Serweta na stół instrumentalny o wym. 150x190cm - 1 szt Ręczniki chłonne 3 - 4 szt. Opakowanie folia-papier wyposażone w informację o kierunku otwierania oraz conajmniej 2 etykiety samoprzylepne, służące do archiwizacji danych. Na każdej etykiecie samoprzylepnej, znajdują się następujące informacje : numer ref., data ważności, nr serii, dane wytwórcy oraz kod kreskowy szt. 250
Interne Kennung: Pakiet Nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet Nr 21 - Zestaw serwet do artroskopii
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zestaw serwet wzmocnionych do zabiegów artroskopowych. Tkanina wielo-warstwowa zgodna z normą 13795. W skład zestawu wchodzi : serweta wzmocniona do nakrycia stołu inst. 150x190 cm, - 1 szt osłona wzmocniona na stolik Mayo, - 1 szt serweta wzmocniona do obłożenia kończyny rozmiar 200x320 cm. z elastycznym samouszczelniającym otworem 6x8 cm taśmy samoprzylepne 10 x 50 cm - 2-3 szt ręczniki chłonne 2 - 4 szt., 1 osłona na kończynę elastyczna rozmiar ok. 30 cm x 60cm - 1 szt Opakowanie folia-papier wyposażone w informację o kierunku otwierania oraz conajmniej 2 etykiety samoprzylepne, służące do archiwizacji danych. Na każdej etykiecie samoprzylepnej, znajdują się następujące informacje : numer ref., data ważności, nr serii, dane wytwórcy oraz kod kreskowy szt. 250
Interne Kennung: Pakiet Nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet Nr 22 - Zestaw serwet do operacji barku
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. "Zestaw serwet wzmocnionych . Tkanina wielo-warstwowa zgodna z normą 13795. serweta wzmocniona do stołu instrumentariuszki 150cm x190cm - 1 szt ręczniki chłonne - 4 szt serweta wzmocniona na stolik Mayo - 1 szt taśma samoprzylepna 10cm x 50cm - 2- 3 szt osłona elastyczna na kończynę rozm. 35cm x 60 - 85cm,- 1 szt serweta wzmocniona samoprzylepna rozm. 200cm x 260cm z samoprzylepnym wycięciem ""U"" rozm. 8 - 10cm x 85cm,- 1 szt serweta wzmocniona samoprzylepna 150cm x 200cm 1 serweta operacyjna samoprzylepna górna rozm. 200cm x 250cm Wskazane oznaczenia kierunku rozkładania w postaci wyraźnych piktogramów. Opakowanie folia-papier wyposażone w informację o kierunku otwierania oraz conajmniej 2 etykiety samoprzylepne, służące do archiwizacji danych. Na każdej etykiecie znajdują się następujące informacje : numer ref., data ważności, nr serii, dane wytwórcy oraz kod kreskowy " szt. 150
Interne Kennung: Pakiet Nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 23 - Zestaw serwet do zabiegów ginekologicznych
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. "Obłożenie do operacji ginekologicznych, zgodnych z normą PN-EN 13795. 1 x serweta wzmocniona 160/240 cm x 180 cm zintegrowana z osłonami na kończyny, z otworem samoprzylepnym w okolicy krocza o wymiarach 10 cm x 15 cm, zintegrowana z torbą na płyny, wyposażoną w sztywnik, filtr oraz podłączenie drenu. 1 x serweta wzmocniona na stół instrumentalny 150 cm x 190 cm. 1 osłona wzmocniona na stolik Mayo 2 - 3 ręczniki chłonne 1 taśma samoprzylepna Opakowanie folia-papier wyposażone w informację o kierunku otwierania oraz conajmniej 2 etykiety samoprzylepne, służące do archiwizacji danych. Na każdej etykiecie samoprzylepnej, znajdują się następujące informacje : numer ref., data ważności, nr serii, dane wytwórcy oraz kod kreskowy" szt. 200
Interne Kennung: Pakiet Nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 24 - Zestaw serwet do biodra z osprzętem
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. "Wykonany z dwuwarstwowego pełnobarierowego laminatu (film polietylenowy + hydrofilowa warstwa włókniny polipropylenowej) (zgodne z EN 13795) bez zawartości lateksu i wiskozy o gramaturze 55g/m2. Obłożenie cechuje wysoka odporność na penetrację płynów (zgodnie z EN 20811) > 150cm H2O oraz odporność na rozerwanie na sucho i mokro min 103kPa. Wymagany certyfikat walidacji procesu sterylizacji tlenkiem etylenu, wydany przez zewnętrzną jednostkę certyfikującą( dołączone do oferty). Potwierdzone certyfikatami z niezależnego laboratorium zewnętrznego: serwety- I klasa palności CFR 1610 ( dołączone do oferty), chłonność włókniny- badana wg EN ISO 9073-6: min 156 ml/m2; , Parametry części wzmocnionej: Włóknina polipropylenowa o gramaturze w obszarze krytycznym 110 g/m2. Chłonność laminatu w strefie wzmocnionej min. 379 ml/m2, Odporność na rozerwanie na mokro, obszar krytyczny min 353 kPa, Odporność na rozerwanie na sucho, obszar krytyczny min 339kPa; w opakowaniu min. 4 odklejane etykiety z numerem serii, datą ważności produktu. Wewnątrz zestawu karta informacyjna o składzie zestawu. Zestaw zapakowany w torbę foliową z wytrzymałej, grubej i przezroczystej folii polietylenowej z dwiema wstawkami z papieru Tyvek oraz oznakowanym miejscem otwarcia zestawu możliwym z lewej jak i prawej strony. Pierwszy karton transportowy drugi to worek foliowy. Karton transportowy umożliwiający otwarcie bez użycia ostrego narzędzia lub jakiegokolwiek innego. Zestaw posiada kartę danych technicznych. Skład zestawu: 1x fartuch chirurgiczny wzmocniony XL, , pakowany na serwecie owijającej zestaw 1x serweta na stół narzędziowy 140--150cm x 190 cm wykonana z foliowo-włókninowego laminatu złożonego z warstwy polietylenowej folii i wzmocnienia min 75-80 cm x 190cm. (owinięcie zestawu) 1 x serweta na stolik Mayo 80 x 145 cm o gramaturze ≥ 87 g/m2, chłonna wykonana z folii polietylenowej, składana teleskopowo, szerokość wzmocnienia min 60-65 cm x 145cm, wzmocnienie wykonane z chłonnej włókniny polipropylenowej o chłonności min. 135 ml/m2 1x zestaw ssaków ortopedycznych 23,4/7,8 CH/mm 300 cm 1x kieszeń przylepna jednokomorowy 30-40x 50-60 cm 1x osłona na nogę 35 x 120 cm 1x opatrunek pooperacyjny 10 x 8 cm 1x opatrunek pooperacyjny 25 x 10 cm 1x pojemnik plastikowy 500 ml 1x elektroda czynna 320 cm, 16,5 cm 1x Czyścik do koaguacji 5 x 5 cm 1x Kleszczyki do mycia pola operacyjnego proste, 24 cm, 1x pojemnik na igły i ostrza magnetyczny 1x butelka Redona 400 ml 1x dren Redona 16/5,33 CH/mm, 50 cm 3x strzykawka do płukania ran 100 ml 4x Ręcznik chłonny 33 cm 30 cm 4x taśma przylepna 10 x 50 cm (+/- 2cm) 10x tupfer z gazy RTG, 20 nitkowy 10x serwety gazowe i ze znacznikiem Rtg 45 cm 45 cm 20x kompres z gazy RTG 10 x 10 cm, 16 warstwowe, 17 nitkowe 1x serweta wzmocniona, przylepna 240 x 150 cm 3x fartuch chirurgiczny wzmocniony XXL, zapinany u góry za pomocą jednoczęściowej taśmy z możliwością zapięcia w dowolnym miejscu na plecach 2x serweta nieprzylepna 200 x 150 cm 1x serweta wzmocniona 225 x 280 cm, U przylepne 10 x 95 cm 2 x opaska elastyczna 15 cm 1 x opaska podgipsowa " szt 200
Interne Kennung: Pakiet Nr 24
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet Nr 25 - Zestaw serwet do kolana z osprzętem
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. "Zestaw serwet wykonany z dwuwarstwowego pełnobarierowego laminatu (film polietylenowy + hydrofilowa warstwa włókniny polipropylenowej) (zgodne z EN 13795) bez zawartości lateksu i wiskozy o gramaturze 55g/m2. Obłożenie cechuje wysoka odporność na penetrację płynów (zgodnie z EN 20811) > 150cm H2O oraz odporność na rozerwanie na sucho i mokro min 103kPa. Wymagany certyfikat walidacji procesu sterylizacji tlenkiem etylenu, wydany przez zewnętrzną jednostkę certyfikującą( dołączone do oferty). Potwierdzone certyfikatami z niezależnego laboratorium zewnętrznego: serwety- I klasa palności CFR 1610 ( dołączone do oferty), chłonność włókniny- badana wg EN ISO 9073-6: min 156 ml/m2; , Parametry części wzmocnionej: Włóknina polipropylenowa o gramaturze w obszarze krytycznym 110 g/m2. Chłonność laminatu w strefie wzmocnionej min. 379 ml/m2, Odporność na rozerwanie na mokro, obszar krytyczny min 353 kPa, Odporność na rozerwanie na sucho, obszar krytyczny min 339kPa; w opakowaniu min. 4 odklejane etykiety z numerem serii, datą ważności produktu. Wewnątrz zestawu karta informacyjna o składzie zestawu. Zestaw posiada kartę danych technicznych. 1x fartuch chirurgiczny wzmocniony XL, na zewnątrz zestawu 3x fartuch chirurgiczny wzmocniony XXL, 1x serweta na stół narzędziowy wzmocniona 190 x 150 cm 2x serweta na stolik Mayo 80 x 145 cm 2x serweta na stół narzędziowy wzmocniona 190 x 150 cm 1x zestaw ssaków ortopedycznych 23,4/7,8 CH/mm 300 cm 1x kieszeń przylepna 1 sekcja 43 x 38 cm 1x osłona na kończynę 35- 40 x 80 cm 1x opatrunek pooperacyjny 10 x 8 cm 1x opatrunek pooperacyjny 25 x 10 cm 1x pojemnik plastikowy 500 ml 1x elektroda czynna 320 cm, 16,5 cm 1x Czyścik do koaguacji 5 x 5 cm 1x Kleszczyki do mycia pola operacyjnego proste, 24 cm, 1x pojemnik na igły i ostrza magnetyczno-piankowy 1x butelka Redona OR-System 400 ml 1x dren Redona 16/5,33 CH/mm, 50 cm 3x strzykawka do płukania ran 100 ml 4x Ręcznik chłonny 33 cm 30 cm 4x taśma przylepna 10 x 50 cm 10x tupfer z gazy RTG 20x20 10x Serwety gazowe do laparotomii ze znacznikiem Rtg 45 cm 45 cm 20x Telacomp kompres z gazy RTG 10 x 10 cm 1x serweta wzmocniona do operacji kończyny dolnej 200 x 320 cm, otwór 5 x 7 cm 2 x opaska elastyczna 15 cm 1 x opaska podgipsowa " szt. 90
Interne Kennung: Pakiet Nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet Nr 26 - Zestaw serwet do cięcia cesarskiego
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zestaw do cięcia cesarskiego, zgodnego z normą PN-EN 13795. Skład zestawu: serweta 180X300cm, z centralnym otworem 20-30 cm X20cm wypełniony folią chirurgiczną oraz torbą do zbiórki płynów 80x 90 cm osłona wzmocniona na stolik Mayo 80X140cm – 1szt. serweta chłonna – 2szt., owinięcie noworodka z serwety chłonnej 75- 80 cm X80-90cm, serweta owinięcie 150X200cm – przykrycie na stolik instrumentalny - 1szt. . taśma samoprzylepna - 1 szt szt. 150
Interne Kennung: Pakiet Nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 27 - Zestaw serwet do porodu
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zestaw do porodu o składzie serweta wykonana z włókniny 3-warstwowej wiskozowo-polietylenowo-polipropylenowej o gramaturze 73g/m2 130cmX90cm – 1 sztuka, serweta 150cmX90cm stanowiąca owinięcie tego zestawu – 1 sztuka, serweta kompresowa 25cmX20cm – 6 sztuk, podkład ochronny z pulpy celulozowej 60cmX60cm – 1 sztuka, podkład ochronny z pulpy celulozowej 90cmX60cm – 1 sztuka. Zestaw zapakowany w torebkę papierowo foliową, z dużą czytelną, podwójnie perforowaną etykietą z 2 – TAG-ami, służącymi do wklejenia do dokumentacji medycznej. Wymagany dokument w postaci raportu walidacji procesu sterylizacji. Serweta pod pośladki z torbą na płyny ze wzmocnieniem 45x53cm i taśmą przylepną rozmiar 96,5x118cm pakowane pojedynczo szt. 200
Interne Kennung: Pakiet Nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet Nr 28 - Zestaw serwet do szycia poporodowego
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zestaw do szycia poporodowego jałowy o składzie: kompresy włókninowe 7,5cm x 7,5cm 4W 40g/m2– 10 szt, kompresy włókninowe 10cmx 10cm 4W 40g/m2- 20 szt., pokrowiec na nogi o wym. 80x120cm, wykonany z włókniny polipropylenowej o gramaturze min. 43g/m2- 2 szt., serweta włókninowa podfoliowaną 90x150cm – 1 szt. Zestaw zapakowany w torebkę papierowo-foliową z podwójnie perforowaną etykietą (2x TAG) ułatwiającą prowadzenie dokumentacji medycznej. Wymagany dokument w postaci raportu walidacji procesu sterylizacji szt. 200
Interne Kennung: Pakiet Nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 29 - Fartuchy sterylne
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Jednorazowy, jałowy, pełnobarierowy, fartuch chirurgiczny standard wykonany z włókniny hydrofobowej typu SMMS o gramaturze 40 g/m2. Rękaw zakończony elastycznym mankietem z dzianiny o szerokości nie mniejszej niż 8 cm. Tylne części fartucha zachodzą na siebie. Posiada 4 wszywane troki o długości min. 45 cm, 2 zewnętrzne troki umiejscowione w specjalnym kartoniku umożliwiajacym zawiązanie ich zgodnie z procedurami postępowania aseptycznego. Dodatkowo zapięcie w okolicy karku na rzep o długości 12,5 - 13 cm na jednej częsci fartucha i 6,5 -7,5 cm na drugiej części fartucha. Szwy wykonane techniką ultradźwiękową. Oznaczenie rozmiaru poprzez kolorową lamówkę oraz nadruk z rozmiarówką, zgodnością z normą 13795 i zakresie procedur widoczny zaraz po wyjęciu fartucha z opakowania. Do każdego fartucha dołączone dwa ręczniki o wymiarach 30 cm x 30 cm wykonane z materiału spunlace o gramaturze 56 g/m². Fartuch wraz z ręcznikami zawinięty w serwetkę włókninową o wymiarach 60 cm x 60 cm. Odporność na przenikanie cieczy 46,7 cm H2O, wytrzymałość na wypychanie na sucho 128 kPa, wytrzymałość na rozciąganie na mokro 72,4 N. Długość fartucha (+/- 3 cm) dla rozmiaru M -120 cm, dla L -130 cm, dla XL -150 cm, dla XXL -170 cm. Opakowanie typu papier-folia, posiadające 4 naklejki typu TAG, służące do wklejenia w dokumentacji medycznej. Spełnia wymagania aktualnej normy PN-EN 13795-1. Rozmiar: M, L, XL, XXL. szt. 11 000 2. Jednorazowy, jałowy, pełnobarierowy, fartuch chirurgiczny wykonany z miękkiej, oddychającej włókniny typu spunlace o gramaturze 68 g/m2 wzmocniony na przedramieniu, w okolicy brzucha i klatki piersiowej, chłonnym i nieprzemakalnym dwuwarstwowym laminatem o gramaturze 42 g/m2. Rękaw zakończony elastycznym mankietem z dzianiny o szerokości nie mniejszej niż 8 cm. Tylne części fartucha zachodzą na siebie. Posiada 4 wszywane troki o długości min.45 cm, 2 zewnętrzne troki umiejscowione w specjalnym kartoniku umożliwiającym zawiązanie ich zgodnie z procedurami postępowania aseptycznego. Dodatkowo zapięcie w okolicy karku na rzep o długości 12,5 - 13 cm na jednej części fartucha i 6,5 -7,5 cm na drugiej części fartucha. Szwy wykonane techniką tradycyjnego podwójnego szwu. Oznaczenie rozmiaru poprzez kolorową lamówkę oraz nadruk z rozmiarówką, zgodnością z normą 13795 i zakresie procedur widoczny zaraz po wyjęciu fartucha z opakowania. Do każdego fartucha dołączone dwa ręczniki o wymiarach 30 cm x 30 cm wykonane z materiału spunlace o gramaturze 56 g/m². Fartuch wraz z ręcznikami zawinięty w serwetkę włókninową lub papier krepowy o wymiarach 60 cm x 60 cm. Odporność na przenikanie cieczy 246,2 cm H2O, wytrzymałość na wypychanie na sucho 298,9 kPa, wytrzymałość na rozciąganie na mokro 168,2 N - parametry dla strefy krytycznej. Opakowanie typu papier-folia, posiadające 4 naklejki typu TAG, służące do wklejenia w dokumentacji medycznej. Spełnia wymagania aktualnej normy PN-EN 13795-1. Rozmiar: M-długość 120cm, L-długość 130cm, XL-długość 150cm, XXL-długość 170cm. szt. 400
Interne Kennung: Pakiet Nr 29
Haupteinstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet Nr 30 - Rękawice sterylne i niesterylne
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Rękawice chirurgiczne lateksowe pudrowane o zewnętrznej powierzchni mikroteksturowanej. Opakowanie 70 par. Na rękawicy fabrycznie nadrukowany min. rozmiar rękawicy oraz oznaczenie L i R. Rozmiary 5,5-9,0. szt. 2 500 2. Rękawice chirurgiczne lateksowe bezpudrowe z syntetyczną powłoką polimerową, powierzchnia zewnętrzna delikatnie teksturowana na całej części chwytnej rękawicy zapewniająca pewny chwyt, mankiet rolowany. Opakowanie zewnętrzne hermetyczne foliowe podciśnieniowe z dodatkowymi tłoczeniami w listkach ułatwiającymi otwieranie, wewnętrzne papierowe z opisem i kodem kreskowym. Na rękawicy fabrycznie nadrukowany min. nazwa rękawicy, rozmiar oraz oznaczenie lewa/prawa (L i R). Opakowanie 50 par. Rozmiary 5,5-9,0. szt. 23 000 3. Rękawice ortopedyczne, lateksowe, bezpudrowe z wewnętrzną powłoką zawierającą powłokę hydrofobową z hydrofilową substancją aktywowaną w zależności od środowiska, powlekana poliuretanem i silikonem. Pakowane po 50 par. Rozmiary 5,5–9,0. szt. 8 000 4. Rękawice chirurgiczne, syntetyczne neoprenowe, bezpudrowe z syntetyczną wielowarstwową powłoką polimerową z poliakrylanem i surfaktantem, powierzchnia zewnętrzna gładka, chwytna. Na rękawicy fabrycznie nadrukowany min. nazwa rękawicy, rozmiar oraz oznaczenie lewa/prawa (L i R). Opakowanie 50 par. Rozmiary 5,5-9,0. szt. 1 500 5. Rękawice chirurgiczne lateksowe w systemie podwójnego zakładania z wewnętrzną warstwą polimerową o strukturze sieci. Dyspenser oraz otwór dozujący zabezpieczone dodatkową folią chroniącą zawartość przed kontaminacją. Rozmiary XS-XL, oznaczone kolorystycznie minimum na 5-ciu ściankach dyspensera, pakowane po 100 sztuk. op 20 6. Niesterylne, jednorazowe rękawice diagnostyczno-ochronne, bezpudrowe, lateksowe. Dyspenser oraz otwór dozujący zabezpieczone dodatkową folią chroniącą zawartość przed kontaminacją. Rozmiary XS-XL, oznaczone kolorystycznie minimum na 5-ciu ściankach dyspensera, pakowane po 100 sztuk. op 20 7. Rękawice diagnostyczne nitrylowe niejałowe z przedłużonym mankietem do wysokiego ryzyka o podwyższonej chwytności z dodatkową teksturą na palcach. Rozmiary XS-XL, oznaczone kolorystycznie minimum na 5-ciu ściankach dyspensera, pakowane 100 sztuk (XL po 90 sztuk). op 50
Interne Kennung: Pakiet Nr 30
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet Nr 31 - Szwy haczykowe
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Monofilamentowy szew haczykowy do bezwęzłowego, kontrolowanego zamykania ran wykonany z poliestru p-dioksanonu, wchłaniajacy się między 120 a 180 dniem, o sile podtrzymania tkankowego min 80% po 4 tygodniach dla rozmiaru 3/0 i większych; zaopatrzony w igłę, min. 16 haczyków na cm nitki ułożonych spiralnie oraz regulowaną pętlę eliminującą konieczność zakładania węzłów chirurgicznych grubość USP 0 długość 23cm zaopatrzony jest w igłę okrągłą o krzywiźnie ½ i długości 26mm. szt. 90 2. Monofilamentowy szew haczykowy do bezwęzłowego, kontrolowanego zamykania ran wykonany z poliestru p-dioksanonu, wchłaniajacy się między 120 a 180 dniem, o sile podtrzymania tkankowego min 80% po 4 tygodniach dla rozmiaru 3/0 i większych; zaopatrzony w igłę, min. 16 haczyków na cm nitki ułożonych spiralnie oraz regulowaną pętlę eliminującą konieczność zakładania węzłów chirurgicznych. grubość USP 2/0 długość 20cm zaopatrzony jest w igłę okrągłą o krzywiźnie ½ i długości 26mm. szt. 120 3. "Monofilamentowy szew haczykowy do bezwęzłowego, kontrolowanego zamykania ran wykonany z kopolimeru glikolidu i e-kaprolaktonu, wchłaniajacy się między 90 a 120 dniem, o sile podtrzymania tkankowego ok. 62% po 7 dniach i ok. 27% po 14 dniach od implantacji; zaopatrzony w igłę, min. 16 haczyków na cm nitki ułożonych spiralnie oraz regulowaną pętlę eliminującą konieczność zakładania węzłów chirurgicznych. grubość USP 3-0 i długości 23cm, zaopatrzony w igłę tępą ½ koła i długości 26mm" szt. 12
Interne Kennung: Pakiet Nr 31
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet Nr 32 - Matryca kolagenowa
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Matryca kolagenowa o wymiarach 3,0cm x 2,5cm pokryta fibrynogenem ludzkim(5,5mg na cm2) oraz trombina ludzką(2,0 j.m. na cm2). Produkt zarejestrowany jako lek. 1 sztuka w opakowaniu. szt. 1 2. Matryca kolagenowa o wymiarach 4,8cm x 4,8cm pokryta fibrynogenem ludzkim(5,5mg na cm2) oraz trombina ludzką(2,0 j.m. na cm2). Produkt zarejestrowany jako lek. 2 sztuki w opakowaniu. szt. 1 3. Matryca kolagenowa o wymiarach 9,5cm x 4,8cm pokryta fibrynogenem ludzkim(5,5mg na cm2) oraz trombina ludzką(2,0 j.m. na cm2). Produkt zarejestrowany jako lek. 1 sztuka w opakowaniu. szt. 5 4. Matryca kolagenowa o wymiarach 4,8cm x 4,8cm pokryta fibrynogenem ludzkim(5,5mg na cm2) oraz trombina ludzką(2,0 j.m. na cm2). Produkt zarejestrowany jako lek, zrolowany fabrycznie, przeznaczony do zabiegów laparoskopowych. 1 sztuka w opakowaniu. szt. 5
Interne Kennung: Pakiet Nr 32
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet Nr 33 - Oprzyrządowanie do laparoskopii i artroskopii
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Uchwyt monopolarny jednorazowego użytku, z wymiennym nożykiem o dł. 70mm +/- 1mm, wtyk do diatermii 3-pin, długość kabla 300 +/- 15cm, wtyk 2,36±0,03 mm, z blokadą heksagonalną zapobiegającą obracaniu się nożyka, materiał obudowy uchwytu – ABS, biokompatybilny oraz bez pirogenów, bez lateksu, maksymalna dopuszczalna częstotliwość do 1,0 MHz. szt. 2 000 2. Kabel wielorazowy do elektrod biernych jednorazowych, wtyk typu Valleylab, dł. 5 m szt. 3 3. Kabel wielorazowy do elektrod biernych jednorazowych, wtyk 6,3 mm typ Jack dla Erbe, dł. 5 m szt. 6 4. Zestaw węży silikonowych z przewodnikiem termicznym do modeli H, 2,5 m, wielokrotnego użytku, autoklawowalny, złącze męskie LUER-LOCK szt. 3 5. Kabel bipolarny dł. 5m wtyk do diatermii 2-pinowy, wtyk od strony pencety na zewnątrz okrągły, w środku typ europejski szt. 2 6. "Elektroda bipolarna artroskopowa, do waporyzacji, odgięta pod kątem 90 st., z izolacją ceramiczną, wielorazowa, dł. 17,0 cm do aparatu Producent: Hebu Medical GmbH Numer katalogowy: HF9505" szt. 2 7. "Elektroda bipolarna artroskopowa, do waporyzacji, odgięta pod kątem 70 st., dł. części roboczej 17,0 cm, wielorazowa.do aparatu Producent: Hebu Medical GmbH Numer katalogowy: HF9505" szt 2 8. Frez/ostrze do napędu ortopedycznego , producent Boijin, typ 6600 szt 30 9. "Ostrze artroskopowe wielorazowego użytku do shavera ,Konsola artroskopowa Producent: Vimex Sp. z o.o. Numer katalogowy: SV-8100" szt. 20 10. Światłowód medyczny o średnicy 4,8 mm, dł. 3 m, przeznaczony do źródeł światła LED i Xenon szt 1 11. "Narzędzie laparoskopowe, monopolarne, kleszcze preparacyjne , dł. części roboczej 17,5 mm, obie części robocze ruchome,składające się z trzech części: rączka, część robocza, osłona części roboczej. Rączka bez blokady, przyciskiem umożliwiającym rozłożenia narzędzia i wtykiem monopolarnym umieszczonym na górze narzędzia pod kątem 45 stopni, średnica 5 mm, dł. 33 cm" szt 3 12. "Narzędzie laparoskopowe, monopolarne, nożyczki METZENBAUM, ząbkowane, zakrzywione, dł. części roboczej 16,5 mm, obie części robocze ruchome, składające się z trzech części: rączka, część robocza, osłona części roboczej. Rączka bez blokady, przyciskiem umożliwiającym rozłożenia narzędzia i wtykiem monopolarnym umieszczonym na górze narzędzia pod kątem 45 stopni, średnica 5 mm, dł. 33 cm" szt 4 13. Narzędzie laparoskopowe kleszczyki chwytające, kształt i długość części roboczej do wyboru przez zamawiającego przy zamówieniu,rączka z blokadą lub bez blokady, śr. 5 mm, dł. 33 cm szt 4 14. Elektroda monopolarna laparoskopowa, śr. 5 mm, dł. 33 cm szt 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 33
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet Nr 34 - Osprzęt laparoskopowy ginekologiczny
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zestaw ssąco - płuczący, endoskopowy,sterylny, sterowany przyciskami , oznaczone kolorami, wykonany z bezpiecznego i trwałego materiału, 5mmx330mm szt. 100 2. Zestaw ssąco - płuczący, endoskopowy,sterylny, sterowany przyciskami , oznaczone kolorami, wykonany z bezpiecznego i trwałego materiału, 10mmx330mm szt. 30 3. Igła Veressa , sterylna, pakowana pojedyńczo, 120 mm lub 150 mm , do wyboru przez zamawiającego szt. 400 4. Elektroda monopolarna , laparoskopowa,sterylna, haczyk typu L, 5mm x 330 mm szt. 20 5. Nożyczki laparoskopowe, zagięte, monopolarne, 5mmx330mm , bez blokady Preparator laparoskopowy ,, Maryland dissector", 5mmx330mm , bez blokady ,narzędzia sterylne szt. 20 6. Narzedzia laparoskopowe, monopolarne 5mmx330mm, sterylne Kleszczyki : chwytające, zaciskające, babcock, maciczne, jelitiwe, do wyboru przez zamawiającego szt. 20 7. Trokar balonowy z dyskiem bezostrzowy bezpieczny, umożliwiający atraumatyczne rozwarstwianie tkanek zamiast ich cięcia. z funkcją pełnego demontażu, sterylny 5mm x 100mm szt 100 8. Trokar balonowy z dyskiem bezostrzowy bezpieczny, umożliwiający atraumatyczne rozwarstwianie tkanek zamiast ich cięcia. z funkcją pełnego demontażu, sterylny 11mm x 100mm szt 100 9. Trokar bezpieczny jednorazowy, sterylny, w pełni rozłączalny (4 części),Obturator bezostrzowy bezpieczny, umożliwiający atraumatyczne rozwarstwianie tkanek zamiast ich cięcia. Kaniula żebrowana , zapewniająca zwiększoną stabilizację w jamie brzusznej,. Zawór insuflacyjny dwustopniowy obracający się o 180 stopni, wygodny w obsłudze obiema rękami, umożliwiający desuflację bez odłączania wężyka CO2. 5mm x 100mm szt. 30 10. Trokar bezpieczny jednorazowy, sterylny, w pełni rozłączalny (4 części),Obturator bezostrzowy bezpieczny, umożliwiający atraumatyczne rozwarstwianie tkanek zamiast ich cięcia. Kaniula żebrowana , zapewniająca zwiększoną stabilizację w jamie brzusznej,. Zawór insuflacyjny dwustopniowy obracający się o 180 stopni, wygodny w obsłudze obiema rękami, umożliwiający desuflację bez odłączania wężyka CO2. 10mm x 100mm szt 30 11. Trokar bezpieczny jednorazowy, sterylny, w pełni rozłączalny (4 części),Obturator bezostrzowy bezpieczny, umożliwiający atraumatyczne rozwarstwianie tkanek zamiast ich cięcia. Kaniula żebrowana , zapewniająca zwiększoną stabilizację w jamie brzusznej,. Zawór insuflacyjny dwustopniowy obracający się o 180 stopni, wygodny w obsłudze obiema rękami, umożliwiający desuflację bez odłączania wężyka CO2.12 mm x 100 mm szt 30 12. Trokar bezpieczny jednorazowy, sterylny, w pełni rozłączalny (4 części),Obturator bezostrzowy bezpieczny, umożliwiający atraumatyczne rozwarstwianie tkanek zamiast ich cięcia. Kaniula żebrowana , zapewniająca zwiększoną stabilizację w jamie brzusznej,. Zawór insuflacyjny dwustopniowy obracający się o 180 stopni, wygodny w obsłudze obiema rękami, umożliwiający desuflację bez odłączania wężyka CO2. 5mm x 150 mm szt 20 13. Trokar bezpieczny jednorazowy, sterylny, w pełni rozłączalny (4 części),Obturator bezostrzowy bezpieczny, umożliwiający atraumatyczne rozwarstwianie tkanek zamiast ich cięcia. Kaniula żebrowana , zapewniająca zwiększoną stabilizację w jamie brzusznej,. Zawór insuflacyjny dwustopniowy obracający się o 180 stopni, wygodny w obsłudze obiema rękami, umożliwiający desuflację bez odłączania wężyka CO2.10mm x 150 mm szt 20 14. Trokar bezpieczny jednorazowy, sterylny, w pełni rozłączalny (4 części),Obturator bezostrzowy bezpieczny, umożliwiający atraumatyczne rozwarstwianie tkanek zamiast ich cięcia. Kaniula żebrowana , zapewniająca zwiększoną stabilizację w jamie brzusznej,. Zawór insuflacyjny dwustopniowy obracający się o 180 stopni, wygodny w obsłudze obiema rękami, umożliwiający desuflację bez odłączania wężyka CO2. 12mm x 150 mm szt 10 15. Zestaw trokarów, balonowe z dyskiem bezostrzowe bezpieczne, umożliwiający atraumatyczne rozwarstwianie tkanek zamiast ich cięcia. z funkcją pełnego demontażu, sterylny 2 x 5mm x 100mm kpl 50
Interne Kennung: Pakiet Nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet Nr 35 - Nośnik antybiotyku, substytut kości
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. "Rekrystalizowany siarczan wapnia zarejestrowany do stosowania w infekcjach tkanek miękkich i kości (w ukł. mięśniowo-szkieletowym). Dostępny jest jako pasta lub granulki Granulki lub pasta ulegają całkowitej resorpcji. Produkt biodegradowalny i biokompatybilny w połączeniu z antybiotykami pozwala na stopniowe i kontrolowane uwalnianie się antybiotyku nawet do 40 dni. Umożliwia osiągnięcie miejscowo bardzo wysokiego stężenia antybiotyku – w dawce 1000-krotnie wyższej niż minimalna dawka terapeutyczna. Wskazania: do stosowania w infekcjach tkanek miękkich i kości (w ukł. mięśniowo-szkieletowym)., uwodniony siarczan wapnia czystości farmaceutycznej (PG) używany do wypełniania pustych przestrzeni w układzie mięśniowoszkieletowym oraz w tkankach miękkich. Jest materiałem biodegradowalnym i biokompatybilnym, może być użyty w miejscach zainfekowanych. Ze względu na swoją czystość produkt wchłania się całkowicie w sposób kontrolowany i powtarzalny co eliminuje ryzyko kolonizacji przez bakterie. granulki 10cc" szt. 2 2. "Rekrystalizowany siarczan wapnia zarejestrowany do stosowania w infekcjach tkanek miękkich i kości (w ukł. mięśniowo-szkieletowym). Dostępny jest jako pasta lub granulki Granulki lub pasta ulegają całkowitej resorpcji. Produkt biodegradowalny i biokompatybilny w połączeniu z antybiotykami pozwala na stopniowe i kontrolowane uwalnianie się antybiotyku nawet do 40 dni. Umożliwia osiągnięcie miejscowo bardzo wysokiego stężenia antybiotyku – w dawce 1000-krotnie wyższej niż minimalna dawka terapeutyczna. Wskazania: do stosowania w infekcjach tkanek miękkich i kości (w ukł. mięśniowo-szkieletowym). ,uwodniony siarczan wapnia czystości farmaceutycznej (PG) używany do wypełniania pustych przestrzeni w układzie mięśniowoszkieletowym oraz w tkankach miękkich. Jest materiałem biodegradowalnym i biokompatybilnym, może być użyty w miejscach zainfekowanych. Ze względu na swoją czystość produkt wchłania się całkowicie w sposób kontrolowany i powtarzalny co eliminuje ryzyko kolonizacji przez bakterie. granulki 20cc" szt. 2 3. "Substytut kości w postaci pasty. W ciągu 12 miesięcy ulega całkowitej resorpcji i jest zastępowany tkanką kostną podczas procesu gojenia. Produkt pięciokrotnie przyspiesza odbudowę kości dzięki ujemnie naładowanej powierzchni, która aktywuje markery biorące udział w osteogenezie (np. osteonektynę). Po zmieszaniu składników wiąże i zastyga w temperaturze ciała w ciągu 15 min., osiągając wytrzymałość na ściskanie ok. 3 razy większą niż kość gąbczasta (15 MPa). Zapewnia solidne rusztowanie do przyspieszonej odbudowy kości i pomaga hamować wrastanie tkanek miękkich. Wskazania: trauma, osteotomia, stawy rzekome, wypełnianie pustych przestrzeni (torbiele). wielkość 5cc" szt. 2 4. "Substytut kości w postaci pasty. W ciągu 12 miesięcy ulega całkowitej resorpcji i jest zastępowany tkanką kostną podczas procesu gojenia. Produkt pięciokrotnie przyspiesza odbudowę kości dzięki ujemnie naładowanej powierzchni, która aktywuje markery biorące udział w osteogenezie (np. osteonektynę). Po zmieszaniu składników wiąże i zastyga w temperaturze ciała w ciągu 15 min., osiągając wytrzymałość na ściskanie ok. 3 razy większą niż kość gąbczasta (15 MPa). Zapewnia solidne rusztowanie do przyspieszonej odbudowy kości i pomaga hamować wrastanie tkanek miękkich. Wskazania: trauma, osteotomia, stawy rzekome, wypełnianie pustych przestrzeni (torbiele). wielkość 10 cc" szt. 2 5. "Materiał kościozastępczy wykonany z końskiej tkanki kostnej kolagenem. Produkt biokompatybilny, o właściwościach osteokonduktywnych. W organizmie materiał regeneracyjny jest konsekwentnie poddawany procesowi całkowitej przebudowy, będąc ostatecznie w pełni zastąpionym przez kość endogenną. bloczek 20 mm x 20 mm x 10 mm" szt. 2 6. "Materiał kościozastępczy wykonany z końskiej tkanki kostnej kolagenem. Produkt biokompatybilny, o właściwościach osteokonduktywnych. W organizmie materiał regeneracyjny jest konsekwentnie poddawany procesowi całkowitej przebudowy, będąc ostatecznie w pełni zastąpionym przez kość endogenną. bloczek 40 mm x 30 mm x 10 mm" szt. 2 7. "Materiał kościozastępczy wykonany z końskiej tkanki kostnej kolagenem. Produkt biokompatybilny, o właściwościach osteokonduktywnych. W organizmie materiał regeneracyjny jest konsekwentnie poddawany procesowi całkowitej przebudowy, będąc ostatecznie w pełni zastąpionym przez kość endogenną. Substytut kostny wiórki /chips/ 4 mm - 6 mm 20cc" szt 2 8. "Materiał kościozastępczy wykonany z końskiej tkanki kostnej kolagenem. Produkt biokompatybilny, o właściwościach osteokonduktywnych. W organizmie materiał regeneracyjny jest konsekwentnie poddawany procesowi całkowitej przebudowy, będąc ostatecznie w pełni zastąpionym przez kość endogenną. klin 40 mm x 30 mm x 10 mm" szt 1
Interne Kennung: Pakiet Nr 35
Haupteinstufung (cpv): 33697110 Knochenzemente