631754-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Computeranlagen und Zubehör – Nakup energijsko učinkovite računalniške in druge opreme
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup energijsko učinkovite računalniške in druge opreme
Beschreibung: Nakup energijsko učinkovite računalniške in druge opreme: SKLOP 1 – Energijsko učinkoviti računalniki in delovne postaje, SKLOP 2 – Energijsko učinkoviti monitorji, SKLOP 3 - Videokonferenčna oprema in zasloni
Interne Kennung: JN-79325
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32232000 Videokonferenzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nakup energijsko učinkovitih računalnikov in delovnih postaj
Beschreibung: Energijsko učinkoviti računalniki in delovne postaje
Interne Kennung: 553405
Los: LOT-0002
Titel: Nakup energijsko učinkovitih monitorjev
Beschreibung: Energijsko učinkoviti monitorji
Interne Kennung: 553406
Los: LOT-0003
Titel: Nakup videokonferenčne opreme in zaslonov
Beschreibung: Videokonferenčna oprema in zasloni
Interne Kennung: 553407
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-79325
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 32232000 Video-conferencing equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 553405
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 553406
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 553407