See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Punnitusjärjestelmä, Kiertokaari Oy
Beschreibung: Hankinnan kohteena on Kiertokaari Oy:n punnitusjärjestelmä. Hankinnan kohde on kuvattu tarkemmin tarjouspyynnön liitteissä1-3. Hankinnan kohteen alustava käyttöönotto tapahtuu vuodenvaihteessa 2026/2027. Sopimus on voimassa toistaiseksi.
Interne Kennung: 18297
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000