631790-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen – „Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami część 1-4”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami część 1-4”
Beschreibung: Wykonawca zobowiązany jest do wykonania następujących czynności zgodnie z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, Uchwałą nr XXXIII/347/26 Rady Miasta Zabrze z dnia 27 kwietnia 2026 r. w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały nr V/30/24 Rady Miasta Zabrze z dnia 24 czerwca 2024 r. w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Zabrze oraz do wykonywania wszystkich obowiązków wytwórcy i posiadacza odpadów w rozumieniu ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1587, z późn. zm.) i ma obowiązek zagospodarowania odpadów powstałych podczas realizacji niniejszego zamówienia, zgodnie z art. 16 – 31 tej ustawy oraz pokrywania kosztów utylizacji odpadów, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Wykonawca przedstawi Zamawiającemu na jego żądanie potwierdzenie faktu utylizacji odpadów, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 1 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZP.340.21.II-15.2026.OZM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami – POM 1
Beschreibung: Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami – POM 1
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami – POM 3
Beschreibung: Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami – POM 3
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami – POM 4
Beschreibung: Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami – POM 4
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami – POM 5
Beschreibung: Utrzymanie czystości wewnętrznych powierzchni wspólnego użytkowania i terenów zewnętrznych zabudowanych nieruchomości komunalnych będących w zarządzaniu Jednostki Gospodarki Nieruchomościami – POM 5
Interne Kennung: Część 4