2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa obiektu D – hali tymczasowych przylotów wraz z infrastrukturą towarzyszącą i robotami rozbiórkowymi oraz wykonanie projektu technicznego i wykonawczego dla obiektu D”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach budowy terminala pasażerskiego – Etap I, związany z budową obiektu D – hali tymczasowych przylotów wraz z infrastrukturą towarzyszącą i robotami rozbiórkowymi, poprzedzone wykonaniem przez wybranego Wykonawcę projektu technicznego i wykonawczego dla tych robót oraz Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych („STWiORB”). W zakresie przedmiotu zamówienia wchodzi także uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie dla ww. obiektu.
Interne Kennung: TERMINAL_Etap_I_812/07/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213330 Bauarbeiten für Gebäude in Verbindung mit dem Luftfrachtverkehr, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45111100 Abbrucharbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111300 Abbauarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45332300 Verlegen von Abwasserleitungen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331210 Installation von Lüftungsanlagen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45312200 Installation von Einbruchmeldeanlagen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45400000 Baufertigstellung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa obiektu D – hali tymczasowych przylotów wraz z infrastrukturą towarzyszącą i robotami rozbiórkowymi oraz wykonanie projektu technicznego i wykonawczego dla obiektu D
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach budowy terminala pasażerskiego – Etap I, związany z budową obiektu D – hali tymczasowych przylotów wraz z infrastrukturą towarzyszącą i robotami rozbiórkowymi, poprzedzone wykonaniem przez wybranego Wykonawcę projektu technicznego i wykonawczego dla tych robót oraz Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych („STWiORB”). W zakresie przedmiotu zamówienia wchodzi także uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie dla ww. obiektu. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ, na który składają się: 3.2.1. projekt architektoniczno–budowlany budynku D wraz projektem zagospodarowania terenu; 3.2.2. Decyzja nr 50/2025 Wojewody Zachodniopomorskiego AP-1.7840.1.51.2025.ANz dnia 11 czerwca 2025 r. zatwierdzająca projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno – budowlany i udzielająca pozwolenia na budowę̨; 3.2.3. Projekt Funkcjonalno-Użytkowy 3.2.4. Projekt rozbiórek