6318-2025 - Ergebnis
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – 058_JZ_DNS pro dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel058_JZ_DNS pro dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů
BeschreibungTechnická univerzita v Liberci (dále jen „zadavatel“) zavádí dynamický nákupní systém na dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů pro jednotlivé fakulty/střediska TUL (dále jen „DNS“) dle § 138 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZZVZ“). Cílem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS na dobu neurčitou. DNS bude rozdělen do dvou kategorií: 1) Výpočetní technika a příslušenství 2) Tonery
Interne Kennung058_JZ_DNS pro dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensTechnická univerzita v Liberci (dále jen „zadavatel“) zavádí dynamický nákupní systém na dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů pro jednotlivé fakulty/střediska TUL (dále jen „DNS“) dle § 138 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZZVZ“).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231200 Konsolen, 30237200 Computerzubehör, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 30231310 Flachbildschirme, 30231320 Tastbildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30237240 Webkamera, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30237410 Computermäuse, 30237450 Grafiktabletts, 30237460 Computertastaturen, 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte, 30125100 Tonerpatronen, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30125120 Toner für Fotokopierer, 30212000 Hardware für Minicomputer
5. Los
LosLOT-0001
Titel058_JZ_DNS pro dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů - část "Výpočetní technika a příslušenství"
BeschreibungVýpočetní technika a příslušenství
Interne Kennung058_JZ_DNS pro dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů - část "Výpočetní technika a příslušenství"
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231200 Konsolen, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 30231310 Flachbildschirme, 30231320 Tastbildschirme, 30237200 Computerzubehör, 30237240 Webkamera, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237410 Computermäuse, 30237450 Grafiktabletts, 30237460 Computertastaturen, 30212000 Hardware für Minicomputer, 30213000 Personalcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30213200 Tablettcomputer, 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0002
Titel058_JZ_DNS pro dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů - "Tonery"
BeschreibungTonery
Interne Kennung058_JZ_DNS pro dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů - "Tonery"
Haupteinstufung (cpv): 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125120 Toner für Fotokopierer, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30125100 Tonerpatronen