631806-2026 - Ergebnis
Rumänien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – FURNIZARE PRODUSE ALIMENTARE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FURNIZARE PRODUSE ALIMENTARE
Beschreibung: FURNIZARE PRODUSE ALIMENTARE, acord- cadru 3 ani, conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat in 13 loturi, dupa cum urmeaza: Lot 1 - Carne și preparate din carne congelată Lot 2 - Pește congelat și produse din pește Lot 3 - Mezeluri și preparate din carne Lot 4 - Lapte și produse lactate Lot 5 - Conserve alimentare și produse conservate Lot 6 - Fructe proaspete Lot 7 - Legume proaspete Lot 8 - Legume congelate și produse vegetale conservate Lot 9 - Condimente, ingrediente alimentare și produse auxiliare pentru gătit Lot 10 - Produse de băcănie, morărit și paste făinoase Lot 11 - Produse alimentare speciale și fără gluten Lot 12 - Produse de panificație și produse de patiserie ambalate Lot 13 - Ouă proaspete pentru consum Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 20. Autoritatea contractanta va raspunde la clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 11302934_2026_PAAPD1621913
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Carne și preparate din carne congelată
Beschreibung: LOTUL 1 - Carne și preparate din carne congelată, conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat astfel: 1.Pulpă porc congelată, fără os, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/2900,cant.contract subsecvent min/max: 1/242 2.Cotlet porc congelat, fără os, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/5800, cant.contract subsecvent min/max: 1/483 3.Pulpe pui superioare congelate, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/5800, cant.contract subsecvent min/max: 1/483 4.Piept de pui congelat, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/2400, cant.contract subsecvent min/max: 1/200 5.Ficat de pui congelat, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/650, cant.contract subsecvent min/max: 1/54 6.Carne tocată de curcan congelată, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/700, cant.contract subsecvent min/max: 1/58 7.Piept de curcan congelat, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/1600, cant.contract subsecvent min/max: 1/133 8.Spata de vita congelată, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/700, cant.contract subsecvent min/max: 1/58
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Pește congelat și produse din pește
Beschreibung: LOTUL 2 - Pește congelat și produse din pește, conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat astfel: 1.File de somon congelat, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/700,cant.contract subsecvent min/max: 1/58 2.File șalău congelat, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/1300,cant.contract subsecvent min/max: 1/108
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Mezeluri și preparate din carne
Beschreibung: LOTUL 3 - Mezeluri și preparate din carne, conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat astfel: 1.Cabanos, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/220,cant.contract subsecvent min/max: 1/18 2.Crenvurști de Porc, în membrană comestibilă, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/330,cant.contract subsecvent min/max: 1/28 3.Crenvurști de Pui, în membrană comestibilă, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/330,cant.contract subsecvent min/max: 1/28 4.Jambon de porc presat, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/650,cant.contract subsecvent min/max: 1/54 5.Salam Victoria, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/650,cant.contract subsecvent min/max: 1/54 6.Șuncă de curcan, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/650,cant.contract subsecvent min/max: 1/54 7.Șuncă presată din piept de pui, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/650,cant.contract subsecvent min/max: 1/54 8.Muschi File, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/700,cant.contract subsecvent min/max: 1/58 9.Salam uscat Sinaia, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/650,cant.contract subsecvent min/max: 1/54 10.Sunca Praga, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/650,cant.contract subsecvent min/max: 1/54
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lapte și produse lactate
Beschreibung: LOTUL 4 - Lapte și produse lactate, conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat astfel: 1.Lapte de vacă UHT – 3,5% grăsime, U.M.:litru, cant AC min/max: 1/16000,cant.contract subsecvent min/max: 1/1333 2.Iaurt natural pasteurizat – minim 3,5% grăsime, U.M.:buc , cant AC min/max: 1/12000,cant.contract subsecvent min/max: 1/1000 3.Smântână fermentată – 30% grăsime, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/1000,cant.contract subsecvent min/max: 1/83 4.Unt 82% grăsime – porționat 10 g, U.M.:buc, cant AC min/max: 1 /130000,cant.contract subsecvent min/max: 1/10833 5.Unt 82% grăsime, U.M.:buc , cant AC min/max: 1/400,cant.contract subsecvent min/max: 1/33 6.Telemea de vacă ușor sărată – minim 30% grăsime, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/1200 ,cant.contract subsecvent min/max: 1/100 7.Brânză dulce de vaci – grasă, cu textură sfărâmicioasă, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/1000,cant.contract subsecvent min/max: 1/83 8.Brânză topită – triunghiuri ambalate individual, U.M.:cutie, cant AC min/max: 1/1100,cant.contract subsecvent min/max: 1/92 9.Cașcaval din lapte de vacă – min. 40% grăsime în substanță uscată, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/850,cant.contract subsecvent min/max: 1/71 10.Cremă de brânză tartinabilă – naturală, U.M.:cutie, cant AC min/max: 1/1100,cant.contract subsecvent min/max: 1/92 11.Brânză cottage – proaspătă, naturală, U.M.:cutie , cant AC min/max: 1/1500,cant.contract subsecvent min/max: 1/125 12.Mozzarella răzuită, U.M.: kg, cant AC min/max: 1 /250,cant.contract subsecvent min/max: 1/21 13.Iaurt grecesc 10% grasime, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/200,cant.contract subsecvent min/max: 1/17 14.Cas proaspat de vacă, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/650,cant.contract subsecvent min/max: 1/54
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Conserve alimentare și produse conservate
Beschreibung: LOTUL 5 - Conserve alimentare și produse conservate, conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat astfel: 1.Pate de Porc, minim 40% ficat, U.M.:buc, cant AC min/max: 1/600,cant.contract subsecvent min/max: 1/50 2.Pate de Pui, minim 35% ficat, U.M.:buc, cant AC min/max: 1/600 ,cant.contract subsecvent min/max: 1/50 3.Pate vegetal, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/100,cant.contract subsecvent min/max: 1/8 4.Conservă de ton în ulei, U.M.:buc, cant AC min/max: 1/550,cant.contract subsecvent min/max: 1/46 5.Ciuperci Champignon – la conservă , U.M.:buc, cant AC min/max: 1/1000,cant.contract subsecvent min/max: 1/83 6.Castraveți în oțet – felii sau întregi, calitatea I, U.M.:borcan, cant AC min/max: 1/230,cant.contract subsecvent min/max: 1/19 7.Gogoșari în oțet – felii sau sferturi, calitatea I, U.M.:borcan, cant AC min/max: 1/150,cant.contract subsecvent min/max: 1/13 8.Ardei capia copți în oțet – fâșii sau întregi, U.M.:borcan, cant AC min/max: 1/300,cant.contract subsecvent min/max: 1/25 9.Măsline negre feliate, în saramură, U.M.:borcan, cant AC min/max: 1/400,cant.contract subsecvent min/max: 1/33 10.Salată de sfeclă roșie – conservată, la borcan, U.M.:borcan, cant AC min/max: 1/450,cant.contract subsecvent min/max: 1/38 11.Zacuscă de vinete sau ciuperci – produs sterilizat, fără conservanți, U.M.:borcan, cant AC min/max: 1/200,cant.contract subsecvent min/max: 1/17 12.Gem de fructe cu conținut ridicat de fructe – diverse sortimente, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/120,cant.contract subsecvent min/max: 1/10 13.Gem de fructe porționat – 20 g, U.M.:buc, cant AC min/max:1/12500,cant.contract subsecvent min/max: 1/1042 14.Pastă de tomate – borcan de sticlă 4000 ml, U.M.:borcan, cant AC min/max: 1/550,cant.contract subsecvent min/max: 1/46 15.Porumb dulce la conservă, U.M.:buc, cant AC min/max: 1/700,cant.contract subsecvent min/max: 1/58 16.Compot de fructe, fără zahăr, U.M.:buc, cant AC min/max: 1/1200,cant.contract subsecvent min/max: 1/100 17.Muștar clasic– fără adaos de hrean, fără variante dulci sau iuți, U.M.:buc, cant AC min/max: 1/300,cant.contract subsecvent min/max: 1/25
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Fructe proaspete
Beschreibung: LOTUL 6 - Fructe proaspete conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat astfel: 1.Mere, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/9800,cant.contract subsecvent min/max: 1/817 2.Pepene roșu (lubeniță) – proaspăt, întreg , U.M.:kg, cant AC min/max: 1/2500,cant.contract subsecvent min/max: 1/208 3.Pepene galben – proaspăt, întreg , U.M.:kg, cant AC min/max: 1/500,cant.contract subsecvent min/max:1/42 4.Prune, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/1500,cant.contract subsecvent min/max:1/125 5.Portocale – proaspete, întregi, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/1800,cant.contract subsecvent min/max:1/150 6.Piersici proaspete – calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/1500,cant.contract subsecvent min/max:1/125 7.Nectarine proaspete – calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/750,cant.contract subsecvent min/max:1/63 8.Mandarine – proaspete, calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/2000,cant.contract subsecvent min/max: 1/167 9.Clementine – fără sâmburi, calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/2000,cant.contract subsecvent min/max: 1/167 10.Cireșe proaspete – calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/500,cant.contract subsecvent min/max:1/42 11.Căpșuni proaspete – calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/1000,cant.contract subsecvent min/max:1/83 12.Pere proaspete – calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/1000,cant.contract subsecvent min/max:1/83 13.Banane proaspete, U.M.:kg, cant AC min/max: 1 1200,cant.contract subsecvent min/max:1/100 14.Lămâi proaspete – cu coajă netratată (neceruită), U.M.:kg, cant AC min/max: 1/100,cant.contract subsecvent min/max:1/8 15.Afine proaspete – caserola 100-125 g, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/250,cant.contract subsecvent min/max: 1/21 16.Kiwi proaspăt – calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/1000,cant.contract subsecvent min/max:1/83 17.Caise proaspete – calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/250,cant.contract subsecvent min/max:1/21 18.Struguri proaspeți – calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/250,cant.contract subsecvent min/max:1/21
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Legume proaspete
Beschreibung: LOTUL 7 - Legume proaspete, conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat astfel: 1.Roșii proaspete – calitatea I , U.M.:kg, cant AC min/max: 1/3000,cant.contract subsecvent min/max: 1/250 2.Roșii cherry – calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/1000,cant.contract subsecvent min/max: 1/83 3.Castraveți – soi românesc sau Fabio, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/3500,cant.contract subsecvent min/max: 1/292 4.Ardei capia – calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/2500,cant.contract subsecvent min/max: 1/208 5.Ardei Bianca (ardei gras alb-gălbui) , U.M.:kg, cant AC min/max: 1/1500,cant.contract subsecvent min/max: 1/125 6.Ceapă galbenă – calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/3000,cant.contract subsecvent min/max: 1/250 7.Morcovi – calitatea I , U.M.:kg, cant AC min/max: 1/3000,cant.contract subsecvent min/max: 1/250 8.Păstârnac – calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/600,cant.contract subsecvent min/max: 1/50 9.Pătrunjel rădăcină – calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/600 ,cant.contract subsecvent min/max: 1/50 10.Țelină (rădăcină) – calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/600,cant.contract subsecvent min/max: 1/50 11.Cartofi albi – pentru consum alimentar, calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/30000,cant.contract subsecvent min/max: 1/2500 12.Varză albă – proaspătă, pentru consum alimentar, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/2000,cant.contract subsecvent min/max: 1/167 13.Usturoi uscat – bulbi întregi, calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/150,cant.contract subsecvent min/max: 1/13 14.Dovlecei proaspeți – calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/1500,cant.contract subsecvent min/max: 1/125 15.Fasole boabe uscată – bob mare, calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/800,cant.contract subsecvent min/max: 1/67 16.Ciuperci Champignon proaspete – albe, calitatea I, U.M.:kg, cant AC min/max: 1/1250,cant.contract subsecvent min/max: 1/104 17.Ceapă verde – proaspătă, clasa I, U.M.: legatura, cant AC min/max: 1/1200,cant.contract subsecvent min/max: 1/100 18.Ridichi– proaspete, clasa I , U.M.: legatura, cant AC min/max: 1/1000,cant.contract subsecvent min/max: 1/83 19.Salată verde – proaspătă, U.M.: bucata, cant AC min/max: 1/1700,cant.contract subsecvent min/max: 1/142 20.Pătrunjel verde – frunze proaspete, U.M.: legatura, cant AC min/max: 1/2500,cant.contract subsecvent min/max: 1/208 21.Mărar verde – frunze proaspete, U.M.: legatura, cant AC min/max: 1/2500,cant.contract subsecvent min/max: 1/208 22.Leuștean verde – frunze proaspete, U.M.: legatura, cant AC min/max: 1/2000,cant.contract subsecvent min/max: 1/167
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Legume congelate și produse vegetale conservate
Beschreibung: LOTUL 8 - Legume congelate și produse vegetale conservate, conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat astfel: 1. Mix legume congelate pentru ciorbă (cu fasole verde și mazăre), U.M.: kg, cant AC min/max: 1/700, cant.contract subsecvent min/max: 1/58 2. Mix legume congelate pentru ciorbă (morcov, țelină, păstârnac, ardei gras), U.M.: kg, cant AC min/max: 1/800, cant.contract subsecvent min/max: 1/67 3. Broccoli congelat – buchețele, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/800, cant.contract subsecvent min/max: 1/67 4. Conopidă congelată – buchețele, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/240, cant.contract subsecvent min/max: 1/20 5. Mazăre verde congelată, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/1100, cant.contract subsecvent min/max: 1/92 6. Fasole verde – congelată, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/500, cant.contract subsecvent min/max: 1/42 7. Varză murată în saramură – căpățână întreagă, ambalată individual, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/600, cant.contract subsecvent min/max: 1/50 8. Vinete congelate, calitatea I, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/250, cant.contract subsecvent min/max: 1/21 9. Spanac congelat, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/500, cant.contract subsecvent min/max: 1/42 10. Ardei roșu congelat, cuburi, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/700, cant.contract subsecvent min/max: 1/58 11. Baby morcovi congelați, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/500, cant.contract subsecvent min/max: 1/42
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Condimente, ingrediente alimentare și produse auxiliare pentru gătit
Beschreibung: LOTUL 9 - Condimente, ingrediente alimentare și produse auxiliare pentru gătit, conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat astfel: 1. Ulei de floarea-soarelui 1 L, U.M.: litru, cant AC min/max: 1/2200, cant.contract subsecvent min/max: 1/183 2. Margarina, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/100, cant.contract subsecvent min/max: 1/8 3. Condiment bază pentru mâncăruri, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/500, cant.contract subsecvent min/max: 1/42 4. Sare iodată extrafină, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/600, cant.contract subsecvent min/max: 1/50 5. Boia de ardei dulce, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/100, cant.contract subsecvent min/max: 1/8 6. Piper negru măcinat, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/50, cant.contract subsecvent min/max: 1/4 7. Busuioc uscat, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/150, cant.contract subsecvent min/max: 1/13 8. Rozmarin uscat, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/150, cant.contract subsecvent min/max: 1/13 9. Cimbru uscat, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/300, cant.contract subsecvent min/max: 1/25 10. Borș Magic – plic, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/400, cant.contract subsecvent min/max: 1/33 11. Boia de ardei afumată, dulce – nepicantă, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/50, cant.contract subsecvent min/max: 1/4 12. Amestec de condimente pentru pui, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/20, cant.contract subsecvent min/max: 1/2 13. Amestec de condimente pentru carne de porc, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/20, cant.contract subsecvent min/max: 1/2 14. Foi de dafin – 100% naturale, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/150, cant.contract subsecvent min/max: 1/13 15. Amestec de condimente pentru pește – 500 g, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/10, cant.contract subsecvent min/max: 1/1 16. Scorțișoară măcinată – 100 g, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/75, cant.contract subsecvent min/max: 1/6 17. Praf de copt, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/250, cant.contract subsecvent min/max: 1/21 18. Esență de vanilie – 10–50 ml, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/1200, cant.contract subsecvent min/max: 1/100 19. Concentrat citric (de tip Helas), U.M.: buc, cant AC min/max: 1/30, cant.contract subsecvent min/max: 1/3 20. Drojdie uscată activă, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/700, cant.contract subsecvent min/max: 1/58 21. Budincă instant (praf) cu aroma de ciocolată și de vanilie, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/1200, cant.contract subsecvent min/max: 1/100 22. Ceai – pliculețe (diverse sortimente), U.M.: cutie, cant AC min/max: 1/1100, cant.contract subsecvent min/max: 1/92 23. Oțet alimentar din vin / din alcool – min. 9° aciditate, U.M.: litru, cant AC min/max: 1/200, cant.contract subsecvent min/max: 1/17 24. Zahăr alb la plic – 5 g/plic, cutie 200 plicuri, U.M.: cutie, cant AC min/max: 1/350, cant.contract subsecvent min/max: 1/29 25. Îndulcitor lichid – zaharină cu ciclamat, stabil termic, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/1200, cant.contract subsecvent min/max: 1/100 26. Cacao pudră – neîndulcită, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/300, cant.contract subsecvent min/max: 1/25 27. Oregano uscat – ambalat, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/150, cant.contract subsecvent min/max: 1/13 28. Leuștean uscat – ambalat, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/5, cant.contract subsecvent min/max: 1/0 29. Pătrunjel uscat – ambalat, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/5, cant.contract subsecvent min/max: 1/0 30. Mac, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/50, cant.contract subsecvent min/max: 1/4
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Produse de băcănie, morărit și paste făinoase
Beschreibung: LOTUL 10 - Produse de băcănie, morărit și paste făinoase, conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat astfel: 1. Făină albă superioară de grâu – tip 650 sau similar, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/1200, cant.contract subsecvent min/max: 1/100 2. Mălai (făină de porumb), U.M.: kg, cant AC min/max: 1/1200, cant.contract subsecvent min/max: 1/100 3. Griș din grâu, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/600, cant.contract subsecvent min/max: 1/50 4. Paste făinoase – tip pene, spirale sau fundițe, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/1000, cant.contract subsecvent min/max: 1/83 5. Paste fără gluten – pene, spirale sau fundițe, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/100, cant.contract subsecvent min/max: 1/8 6. Fidea din grâu, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/300, cant.contract subsecvent min/max: 1/25 7. Paste făinoase – litere (alfabet), U.M.: buc, cant AC min/max: 1/300, cant.contract subsecvent min/max: 1/25 8. Cereale dulci pentru micul dejun, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/170, cant.contract subsecvent min/max: 1/14 9. Musli cu fructe, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/300, cant.contract subsecvent min/max: 1/25 10. Cuscus, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/300, cant.contract subsecvent min/max: 1/25 11. Fulgi de ovăz – certificați fără gluten, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/500, cant.contract subsecvent min/max: 1/42 12. Băutură vegetală pe bază de migdale sau cocos, U.M.: litru, cant AC min/max: 1/200, cant.contract subsecvent min/max: 1/17 13. Orez alb cu bob mare – pentru pilaf, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/2500, cant.contract subsecvent min/max: 1/208 14. Biscuiți ambalați în pachețele mici, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/10000, cant.contract subsecvent min/max: 1/833
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Produse alimentare speciale și fără gluten
Beschreibung: LOTUL 11 - Produse alimentare speciale și fără gluten, conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat astfel: 1. Amidon fără gluten, U.M.: kg, cant AC min/max: 1/180, cant.contract subsecvent min/max: 1/15 2. Biscuiți fără gluten, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/110, cant.contract subsecvent min/max: 1/9 3. Iaurt vegetal (soia, cocos, migdale, ovăz), U.M.: buc, cant AC min/max: 1/200, cant.contract subsecvent min/max: 1/17 4. Fulgi de porumb fără gluten, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/300, cant.contract subsecvent min/max: 1/25 5. Humus – produs refrigerat, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/300, cant.contract subsecvent min/max: 1/25
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Produse de panificație și produse de patiserie ambalate
Beschreibung: LOTUL 12 - Produse de panificație și produse de patiserie ambalate, conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat astfel: 1. Pâine albă feliată, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/22000, cant.contract subsecvent min/max: 1/1833 2. Pâine integrală feliată, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/11000, cant.contract subsecvent min/max: 1/917 3. Pâine fără gluten, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/300, cant.contract subsecvent min/max: 1/25 4. Cozonac 0,500 kg, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/100, cant.contract subsecvent min/max: 1/8
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Ouă proaspete pentru consum
Beschreibung: LOTUL 13 - Ouă proaspete pentru consum, conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat astfel: 1. Ouă proaspete cod 2, mărimea L, U.M.: buc, cant AC min/max: 1/50000, cant.contract subsecvent min/max: 1/4167
Interne Kennung: 13