2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvdarbu veikšana objektam “Lāčplēša ielas pārbūve Ķegumā”
Beschreibung: Būvdarbu veikšana objektam “Lāčplēša ielas pārbūve Ķegumā”
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten