2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výměna parovodu kotle K1
Beschreibung: ZADAVATEL je společností, která má ve svém předmětu podnikání mimo jiné výrobu a rozvod tepelné energie. Z tohoto titulu ZADAVATEL provozuje a spravuje v Areálu chemických výrob Kralupy (ACHVK) parní kotle. Diagnostika parního kotle K1 o výkonu 160t páry/hod provedená v roce 2022 odhalila špatný technický stav parovodu, který rozvádí vyrobenou vysokotlakou páru sloužící k výrobě elektrické energie a k dalšímu využití v chemické výrobě, proto nutné provést výměnu parovodu, která je předmětem ZAKÁZKY „Výměna parovodu kotle K1“, a je detailně specifikovaná v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: I/006/25/2400
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42162000 Dampfkessel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44161500 Hochdruckrohrleitungen, 45231112 Installation von Rohrleitungsnetzen
5. Los
Los: LOT-0001