631851-2026 - Auftragsänderung
Slowenien – Bauarbeiten – Izgradnja sončne elektrarne Prapretno 2 in 3 z baterijskim hranilnikom
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izgradnja sončne elektrarne Prapretno 2 in 3 z baterijskim hranilnikom
Beschreibung: Predmet javnega naročila je naročilo projektiranja, dobave, montaže in zagona sončne elektrarne Prapretno 2 in 3 s pripadajočim baterijskim hranilnikom ter definiranim naborom rezervnih delov. Za SE Prapretno 2 je predvidena instalirana moč 1.775,4 kWp, za SE Prapretno 3 pa instalirana moč 4.969,8 kWp. Predvidena je vgradnja t.i. string razsmernikov. Moč baterijskega hranilnika v LFP (litij železo fosfat) izvedbi je predvidena 7MW moči in kapacitete vsaj 14 MWh. V okviru javnega naročila sta predvideni dve transformatorski postaji za priklop na 20 kV napetostni nivo ter priključitev SE Prapretno 2 in 3 in BHEE na obstoječo TP SE Prapretno 1 preko 20 kV povezave. Izbrani izvajalec bo izdelal tudi vso potrebno projektno dokumentacijo (PZI, PID, DZO) ter izvedel vse aktivnosti, potrebne za uspešno pridobitev uporabnega dovoljenja. Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz tehničnih specifikacij - tehničnega dela dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila (zaupni/zaprti del), ki jo zainteresirani ponudniki pridobijo po pravilih dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Interne Kennung: JN-52831
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 553790