63186-2026 - Ergebnis
Polen – Ingenieur- und Hochbauarbeiten – Opracowanie dokumentacji projektowej wykonawczej na budowę rozdzielni 110 kV w stacji RS 15 kV Gorzów Śląski wraz z niezbędną do jej funkcjonowania infrastrukturą techniczną oraz wykonanie i uruchomienie rozdzielni 110 kV wraz z dowiązaniami stacji RS 15 kV Gorzów Śląski do sieci 110 kV i 15 kV.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej wykonawczej na budowę rozdzielni 110 kV w stacji RS 15 kV Gorzów Śląski wraz z niezbędną do jej funkcjonowania infrastrukturą techniczną oraz wykonanie i uruchomienie rozdzielni 110 kV wraz z dowiązaniami stacji RS 15 kV Gorzów Śląski do sieci 110 kV i 15 kV.
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wykonawczej na budowę rozdzielni 110 kV w stacji RS 15 kV Gorzów Śląski wraz z niezbędną do jej funkcjonowania infrastrukturą techniczną oraz wykonanie i uruchomienie rozdzielni 110 kV wraz z dowiązaniami stacji RS 15 kV Gorzów Śląski do sieci 110 kV i 15 kV.
Vorherige Bekanntmachung587634-2025
Interne KennungPZP/TD-OCZ/04197/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001