2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi ochrony mienia, ochrony fizycznej, dozoru i monitoringu na terenie RZGW w Gliwicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony mienia, ochrony fizycznej, dozoru i monitoringu na terenie RZGW w Gliwicach Zamówienie podzielone jest na 5 części. 1) cześć nr 1 – Ochrona fizyczna i dozór oraz monitoring wraz z użyciem Grupy Interwencyjnej na terenie działania Zarządu Zlewni w Opolu; 2) część nr 2 – Monitoring wraz z użyciem Grup Interwencyjnych na terenie działania Zarządu Zlewni w Gliwicach; 3) część nr 3 – Monitoring wraz z użyciem Grup Interwencyjnych na terenie działania Zarządu Zlewni w Katowicach; 4) część nr 4 – Ochrona fizyczna i dozór oraz monitoring wraz z użyciem Grupy Interwencyjnej na obiektach Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach; 5) część nr 5 – Ochrona fizyczna i dozór wraz z użyciem Grupy Interwencyjnej na terenie Zbiornika Wodnego Racibórz Dolny w Raciborzu Szczegółowe warunki realizacji określa Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia [SWZ] - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy.
Interne Kennung: C.ROZ.2710.136.2025.APS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 98341120 Portierdienste, 79715000 Streifendienste
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: cześć nr 1 – Ochrona fizyczna i dozór oraz monitoring wraz z użyciem Grupy Interwencyjnej na terenie działania Zarządu Zlewni w Opolu
Beschreibung: I. Świadczenie usługi w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia polegającej na stałej, bezpośredniej ochronie fizycznej osób i mienia, wraz z użyciem Grup Interwencyjnych (patrol SUFO nie jest wymagany) dla Zarządu Zlewni w Opolu przy ul. Gawędy 66, obejmujący: ogrodzony plac wraz z budynkiem biurowo - warsztatowym, wydzielony magazyn (budynek plus ogrodzony plac składowania) oraz magazyn blaszany. II. Zakres usługi obejmuje monitorowanie (całodobowo) oraz użycie Grup Interwencyjnych (całodobowo, patrol SUFO nie jest wymagany) na następujących obiektach będących w posiadaniu Zarządu Zlewni w Opolu: 1) budynek Zarządu Zlewni przy ul. Odrowążów 2 – od dnia 20.12.2025 r. do 20.12.2026 r. 2) budynek Nadzoru Wodnego przy ul. Kochanowskiego 9 – od dnia 20.12.2025 r. do 20.12.2026 r. 3) budynek przepompowni Żelazna zlokalizowany na terenie miasta Opola, działka 92/4, obręb 0118 Zakrzów – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 6 - Wzorze umowy.
Interne Kennung: C.ROZ.2710.136.2025.APS - część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
Los: LOT-0003
Titel: Część 2: Monitoring wraz z użyciem Grup Interwencyjnych na terenie działania Zarządu Zlewni w Gliwicach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usługi w zakresie stałego (całodobowego) dozoru i monitorowania sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 6 - Wzorze umowy.
Interne Kennung: C.ROZ.2710.136.2025.APS - część 2
Los: LOT-0004
Titel: Część 3: Monitoring wraz z użyciem Grup Interwencyjnych na terenie działania Zarządu Zlewni w Katowicach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usługi w zakresie stałego (całodobowego) dozoru i monitorowania sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 6 - Wzorze umowy.
Interne Kennung: C.ROZ.2710.136.2025.APS - część 3
Los: LOT-0005
Titel: Część 4: Ochrona fizyczna i dozór oraz monitoring wraz z użyciem Grupy Interwencyjnej na obiektach Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Beschreibung: - obiekt I przy ul. Sienkiewicza 2, 44-100 Gliwice (całodobowa ochrona fizyczna osób i mienia oraz stały dozór i monitorowanie sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach) - obiekt II przy ul. Robotniczej 2, 44-100 Gliwice (monitoring z użyciem Grup Interwencyjnych- patrol SUFO nie jest wymagany) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 6 - Wzorze umowy.
Interne Kennung: C.ROZ.2710.136.2025.APS - część 4
Los: LOT-0006
Titel: Część 5: Ochrona fizyczna i dozór wraz z użyciem Grupy Interwencyjnej na terenie Zbiornika Wodnego Racibórz Dolny w Raciborzu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usługi w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia polegającej na stałej, bezpośredniej ochronie fizycznej osób i mienia, wraz z użyciem Grupy Interwencyjnej na terenie PGW WP RZGW w Gliwicach – zapleczu eksploatacyjnym zbiornika przeciwpowodziowego Racibórz Dolny, a także na stałym dozorze i monitorowaniu sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych na pozostałych obiektach wchodzących w skład zbiornika przeciwpowodziowego Racibórz Dolny. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 6 - Wzorze umowy.
Interne Kennung: C.ROZ.2710.136.2025.APS - część 5