631897-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten – ACORD CADRU SERVICII DE EXPLOATARE, MONITORIZARE, MENTENANȚĂ PREVENTIVĂ ȘI CORECTIVĂ A INSTALAȚIEI DE PRODUCERE A OXIGENULUI MEDICINAL DIN CADRUL SPITALULUI CLINIC DE BOLI INFECTIOASE ,,SF.PARASCHEVA’’ IASI-CU PIESE DE SCHIMB INCLUSE.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU SERVICII DE EXPLOATARE, MONITORIZARE, MENTENANȚĂ PREVENTIVĂ ȘI CORECTIVĂ A INSTALAȚIEI DE PRODUCERE A OXIGENULUI MEDICINAL DIN CADRUL SPITALULUI CLINIC DE BOLI INFECTIOASE ,,SF.PARASCHEVA’’ IASI-CU PIESE DE SCHIMB INCLUSE.
Beschreibung: ACORD CADRU SERVICII DE EXPLOATARE, MONITORIZARE, MENTENANȚĂ PREVENTIVĂ ȘI CORECTIVĂ A INSTALAȚIEI DE PRODUCERE A OXIGENULUI MEDICINAL DIN CADRUL SPITALULUI CLINIC DE BOLI INFECTIOASE ,,SF.PARASCHEVA’’ IASI-CU PIESE DE SCHIMB INCLUSE.
Interne Kennung: 4541521_2026_PAAPD1637298
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii de exploatare, monitorizare, mentenanță preventivă și corectivă a instalației de producere a oxigenului medicinal din cadrul Spitalului Clinic de Boli Infecțioase „Sf. Parascheva” Iași, cu piese de schimb incluse, conform Caiet de Sarcini nr. 14597/01.09.2026.
Interne Kennung: 1
631897-2026 - Competition
Romania – Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus – ACORD CADRU SERVICII DE EXPLOATARE, MONITORIZARE, MENTENANȚĂ PREVENTIVĂ ȘI CORECTIVĂ A INSTALAȚIEI DE PRODUCERE A OXIGENULUI MEDICINAL DIN CADRUL SPITALULUI CLINIC DE BOLI INFECTIOASE ,,SF.PARASCHEVA’’ IASI-CU PIESE DE SCHIMB INCLUSE.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier4541521_2026_PAAPD1637298
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50410000 Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
Internal identifier1