See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków oraz radiofarmaceutyków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków oraz radiofarmaceutyków.
Interne Kennung: ZP.261.50.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mirvetuximabum soravtansinum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Mirvetuximabum soravtansinum - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Vinorelbinum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Vinorelbinum - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Fulvestrantum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Fulvestrantum - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Lomustinum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Lomustinum - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Procarbazinum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Procarbazinum - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Abirateroni acetas
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Abirateroni acetas - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Tucatinibum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Tucatinibum - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Belantamab mafodotin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Belantamab mafodotin - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: MDP i DTPA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa MDP i DTPA - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
631919-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Dostawa leków oraz radiofarmaceutyków
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.261.50.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mirvetuximabum soravtansinum
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Vinorelbinum
Internal identifier: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Fulvestrantum
Internal identifier: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Lomustinum
Internal identifier: Część nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Procarbazinum
Internal identifier: Część nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Abirateroni acetas
Internal identifier: Część nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Tucatinibum
Internal identifier: Część nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Belantamab mafodotin
Internal identifier: Część nr 8
Lot: LOT-0009
Title: MDP i DTPA
Internal identifier: Część nr 9
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products