631922-2025 - Ergebnis
Polen – Traktoren – ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ SZEŚCIU CIĄGNIKÓW Z OSPRZĘTEM DO ZIMOWEGO I LETNIEGO UTRZYMANIA TERENÓW MIEJSKICH DLA ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ SZEŚCIU CIĄGNIKÓW Z OSPRZĘTEM DO ZIMOWEGO I LETNIEGO UTRZYMANIA TERENÓW MIEJSKICH DLA ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych sześciu ciągników rolniczych z osprzętem do zimowego i letniego utrzymania terenów miejskich, z podziałem na dwa zadania–Część 4: Zadanie nr 1 – Zakup wraz z dostawą trzech ciągników rolniczych o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) min. 3700 kg do max. 4800 kg, wyposażonych w osprzęt do zimowego utrzymania chodników i ulic miejskich oraz kosiarkę bijakową do letniego utrzymania zieleni miejskiej. Zadanie nr 2 – Zakup wraz z dostawą trzech ciągników rolniczych o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) do 3500 kg, wyposażonych w osprzęt do zimowego utrzymania chodników i ulic miejskich. Zamawiający wymaga, aby dostarczane pojazdy tj. 6 ciągników pochodziły od jednego producenta oraz z seryjnej produkcji.
Vorherige Bekanntmachung508649-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 1 - Zakup wraz z dostawą trzech ciągników rolniczych o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) min. 3700 kg do max. 4800 kg, wyposażonych w osprzęt do zimowego utrzymania chodników i ulic miejskich oraz kosiarkę bijakową do letniego utrzymania zieleni miejskiej.
BeschreibungZakup wraz z dostawą trzech ciągników rolniczych o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) min. 3700 kg do max. 4800 kg, wyposażonych w osprzęt do zimowego utrzymania chodników i ulic miejskich oraz kosiarkę bijakową do letniego utrzymania zieleni miejskiej.
Interne KennungDZ.260.31.2025
Menge3 Stück
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 2 – Zakup wraz z dostawą trzech ciągników rolniczych o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) do 3500 kg, wyposażonych w osprzęt do zimowego utrzymania chodników i ulic miejskich
BeschreibungZakup wraz z dostawą trzech ciągników rolniczych o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) do 3500 kg, wyposażonych w osprzęt do zimowego utrzymania chodników i ulic miejskich , pod warunkiem, że rzeczywista masa całkowita (ciągnika, pługa oraz maksymalnie załadowanej posypywarki solą drogową wraz z operatorem) nie przekracza 3000 kg.