631936-2026 - Wettbewerb
Polen – Tafeln – Sukcesywna dostawa, wyprodukowanych przez Wykonawcę, tablic rejestracyjnych z blachy aluminiowej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa, wyprodukowanych przez Wykonawcę, tablic rejestracyjnych z blachy aluminiowej.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa, wyprodukowanych przez Wykonawcę, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r., poz. 1251 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 8 listopada 2024 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów, wymagań dla tablic rejestracyjnych oraz wzorów innych dokumentów związanych z rejestracją pojazdów (Dz. U. z 2024 r., poz. 1709 ze zm.), tablic rejestracyjnych z blachy aluminiowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do niniejszej SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30195000 Tafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928470 Beschilderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sukcesywna dostawa, wyprodukowanych przez Wykonawcę, tablic rejestracyjnych z blachy aluminiowej.
Haupteinstufung (cpv): 34928470 Beschilderung