2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Lasopleidingen
Beschreibung: De Opdracht betreft het verzorgen en het afnemen van de daarbij behorende (her)examen van de NIL Lasopleidingen die nodig zijn voor het verkrijgen van de benodigde Lasdiploma´s. Hierbij wordt onderscheid gemaakt in de volgende NIL erkende Lasopleidngen (handvaardigheidsopleidingen) NIL BMBE niveau 1; NIL BMBE niveau 2; NIL BMBE niveau 3; NIL Mag niveau. 1; NIL Mag niveau 2; NIL Mag niveau 3; NIL TIG lassen Aluminium niveau 1; NIL Autogeen lassen niveau 1. Cursisten voor deze opleiding melden zich individueel aan en mogen ingedeeld worden bij cursisten van andere organisaties. Het betreffen dus geen Lasopleidingen die exclusief voor Defensiemedewerkers verzorgd wordt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Aanbestedingsstukken
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80531000 Industrielle und technische Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000