631948-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa i montaż pomp ciepła w ramach zadania pn. „Odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż pomp ciepła w ramach zadania pn. „Odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej”
BeschreibungDostawa i montaż pomp ciepła w ramach zadania pn. „Odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej”, z podziałem na 2 części: Część 1. Dostawa i montaż pompy ciepła na potrzeby SP ZPOZ w Sokółce. Część 2. Dostawa i montaż pompy ciepła na potrzeby przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jak i realizacja przedmiotowego zamówienia wynika z udzielonego dla PPDB Sp. z o.o. zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego przez Związek Powiatowo-Gminny „DOLINA KRYNKI" z siedzibą władz w Sokółce, przy ul. Piłsudskiego 8, 16-100 Sokółka, NIP 5451824786, REGON 521325240 pn.: „”odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej” 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa i montaż pomp ciepła w ramach zadania pn. „Odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej” z podziałem na części: Część 1. Dostawa i montaż pompy ciepła na potrzeby SP ZPOZ w Sokółce. Część 2. Dostawa i montaż pompy ciepła na potrzeby przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach. 2. Dostawa i montaż pomp ciepła w ramach zadania pn. „Odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej”, Część 1. Dostawa i montaż pompy ciepła na potrzeby SP ZPOZ w Sokółce, obejmuje dostawę i montaż technologii pomp ciepła wraz z wykonaniem dolnego źródła w postaci sond pionowych i układem instalacji doziemnych doprowadzenia czynnika grzewczego do budynku i jest podzielona na zadania: 1) Układ na potrzeby Oddziału Rehabilitacji 2) Układ na potrzeby Oddziału Pediatrii 3) Układ na potrzeby Oddziału Internistycznego 4) Układ na potrzeby Stacji Dializ 5) Układ na potrzeby Apteki Szpitalnej 6) Układ na potrzeby Oddziału Opieki paliatywnej 7) Układ na potrzeby SOR 8) Układ na potrzeby Oddziału Położniczo-ginekologicznego 3. Dostawa i montaż pomp ciepła w ramach zadania pn. „Odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej”, Część 2. Dostawa i montaż pompy ciepła na potrzeby przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach, obejmuje dostawę i montaż technologii pomp ciepła wraz z wykonaniem dolnego źródła w postaci sond pionowych i układem instalacji doziemnych doprowadzenia czynnika grzewczego do budynku oraz rozprowadzeni sieci pomiędzy budynkami. 4. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung252092-2025
Interne KennungPPDB.DZ-OB.Db.263.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen, 45330000 Installateurarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 44163120 Fernheizungsleitungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1. Dostawa i montaż pompy ciepła na potrzeby SP ZPOZ w Sokółce
Beschreibung1. Dostawa i montaż pomp ciepła w ramach zadania pn. „Odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej”, Część 1. Dostawa i montaż pompy ciepła na potrzeby SP ZPOZ w Sokółce, obejmuje dostawę i montaż technologii pomp ciepła wraz z wykonaniem dolnego źródła w postaci sond pionowych i układem instalacji doziemnych doprowadzenia czynnika grzewczego do budynku i jest podzielona na zadania: 1) Układ na potrzeby Oddziału Rehabilitacji 2) Układ na potrzeby Oddziału Pediatrii 3) Układ na potrzeby Oddziału Internistycznego 4) Układ na potrzeby Stacji Dializ 5) Układ na potrzeby Apteki Szpitalnej 6) Układ na potrzeby Oddziału Opieki paliatywnej 7) Układ na potrzeby SOR 8) Układ na potrzeby Oddziału Położniczo-ginekologicznego
Interne Kennung1 część: PPDB.DZ-OB.Db.263.5.2025
LosLOT-0002
TitelCzęść 2. Dostawa i montaż pompy ciepła na potrzeby przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach
Beschreibung1. Dostawa i montaż pomp ciepła w ramach zadania pn. „Odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej”, Część 2. Dostawa i montaż pompy ciepła na potrzeby przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach, obejmuje dostawę i montaż technologii pomp ciepła wraz z wykonaniem dolnego źródła w postaci sond pionowych i układem instalacji doziemnych doprowadzenia czynnika grzewczego do budynku oraz rozprowadzeni sieci pomiędzy budynkami.
Interne Kennung2 część: PPDB.DZ-OB.Db.263.5.2025