631970-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Analysedienste – SERVICII ANALIZE DE LABORATOR NECESARE STADIALIZĂRII PACIENȚILOR CU BOLI HEPATICE CRONICE ÎN CADRUL PROIECTULUI LIVE(RO)4 NORD-EST – SMIS 344478
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII ANALIZE DE LABORATOR NECESARE STADIALIZĂRII PACIENȚILOR CU BOLI HEPATICE CRONICE ÎN CADRUL PROIECTULUI LIVE(RO)4 NORD-EST – SMIS 344478
Beschreibung: Servicii de analize laborator necesare bunei implementari a proiectului „LIVE(RO)4 NORD EST – Program regional de prevenire, screening și diagnostic al pacienților cu boli hepatice cronice, cod SMIS 344478. Obiectul acordului-cadru îl constituie achiziția de servicii medicale de laborator – analize de laborator necesare derulării activităților de stadializare a bolilor cronice depistate în urma procesului de screening din cadrul programului LIVE(RO)4 NORD-EST, pentru persoane înregistrate în registrul electronic de screening (SEES).Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 19 zile. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor (Conform art. 160 alin. 2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
Interne Kennung: 4701312202605
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: SERVICII ANALIZE DE LABORATOR NECESARE STADIALIZĂRII PACIENȚILOR CU BOLI HEPATICE
Interne Kennung: 1