See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Utrzymanie zimowe dróg powiatowych Powiatu Tarnogórskiego w sezonie 2026/2027”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych, dróg dla pieszych i rowerów i dróg dla rowerów na drogach powiatowych w sezonie 2026/2027 z podziałem na Gminy: 1) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Ożarowice –część 1 2) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Świerklaniec – część 2 3) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Zbrosławice – część 3 4) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Tworóg– część 4 5) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Krupski Młyn – część 5 6) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Kalety– część 6 7) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Miasteczko Śląskie część 7 8) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Tarnowskie Góry – część 8 9) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie gminy Radzionków– część 9
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Ożarowice –część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych, dróg dla pieszych i rowerów i dróg dla rowerów na drogach powiatowych w sezonie 2026/2027 na terenie gminy Ożarowice
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90612000 Straßenkehrdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: 2) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Świerklaniec –część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych, dróg dla pieszych i rowerów i dróg dla rowerów na drogach powiatowych w sezonie 2026/2027 na terenie gminy Świerklaniec
Los: LOT-0003
Titel: 3) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Zbrosławice –część 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych, dróg dla pieszych i rowerów i dróg dla rowerów na drogach powiatowych w sezonie 2026/2027 na terenie gminy Zbrosławice
Los: LOT-0004
Titel: 4) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Tworóg –część 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych, dróg dla pieszych i rowerów i dróg dla rowerów na drogach powiatowych w sezonie 2026/2027 na terenie gminy Tworóg
Los: LOT-0005
Titel: 5) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Krupski Młyn –część 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych, dróg dla pieszych i rowerów i dróg dla rowerów na drogach powiatowych w sezonie 2026/2027 na terenie gminy Krupski Młyn
Los: LOT-0006
Titel: 6) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Kalety –część 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych, dróg dla pieszych i rowerów i dróg dla rowerów na drogach powiatowych w sezonie 2026/2027 na terenie gminy Kalety
Los: LOT-0007
Titel: 7) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Miasteczko Śląskie –część 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych, dróg dla pieszych i rowerów i dróg dla rowerów na drogach powiatowych w sezonie 2026/2027 na terenie gminy Miasteczko Śląskie
Los: LOT-0008
Titel: 8) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Tarnowskie Góry –część 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych, dróg dla pieszych i rowerów i dróg dla rowerów na drogach powiatowych w sezonie 2026/2027 na terenie gminy Tarnowskie Góry
Los: LOT-0009
Titel: 9) Utrzymanie zimowe dróg powiatowych na terenie Gminy Radzionków –część 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu jezdni, dróg dla pieszych, dróg dla pieszych i rowerów i dróg dla rowerów na drogach powiatowych w sezonie 2026/2027 na terenie gminy Radzionków