632007-2025 - Wettbewerb
Polen – Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen – Organizacja i obsługa konferencji sieciującej producentów żywności regionalnej i restauratorów z Dolnego Śląska w ramach wydarzenia pn. „Z pola na dolnośląski stół”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizacja i obsługa konferencji sieciującej producentów żywności regionalnej i restauratorów z Dolnego Śląska w ramach wydarzenia pn. „Z pola na dolnośląski stół”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest organizacja i obsługa konferencji sieciującej producentów żywności regionalnej i restauratorów z Dolnego Śląska w ramach wydarzenia pn. „Z pola na dolnośląski stół”.
Interne KennungDOK-IZ-II.272.80.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensart. 139 ust. 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i obsługa konferencji sieciującej producentów żywności regionalnej i restauratorów z Dolnego Śląska w ramach wydarzenia pn. „Z pola na dolnośląski stół”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, stanowiącym wraz ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: SOPZ) załącznik nr 7 do SWZ.