632012-2026 - Wettbewerb
Polen – Eisaufbereitungsmaschinen – Zakup lodowiska mobilnego wraz z niezbędną infrastrukturą w Gminie Miejskiej Jarosław w ramach zadania „Fizyczna odnowa przestrzeni publicznych Gmin MOF Jarosław – Przeworsk” - 2 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup lodowiska mobilnego wraz z niezbędną infrastrukturą w Gminie Miejskiej Jarosław w ramach zadania „Fizyczna odnowa przestrzeni publicznych Gmin MOF Jarosław – Przeworsk” - 2 części
Beschreibung: Zakup lodowiska mobilnego wraz z niezbędną infrastrukturą w Gminie Miejskiej Jarosław w ramach zadania „Fizyczna odnowa przestrzeni publicznych Gmin MOF Jarosław – Przeworsk”. Część 1: a) Kontener (przebieralnia). Zakup, dostawę oraz ustawienie 2 połączonych kontenerów/pawilonów o wym. min. 6,50 m x 2,50 m – 1 kpl. przeznaczeniem na przebieralnię b) Pawilon na wypożyczalnie łyżew. Zakup, dostawa oraz ustawienie dwóch kontenerów służących jako przeznaczeniem na kasę i wypożyczalnię łyżew. o wym. min. 6,50 m x 2,50 m x 3,30 m – 1 kpl. Część 2: Rolba. Zakup i dostawa rolby (maszyny do pielęgnacji lodu) wraz z ogrzewanym garażem oraz stalowymi najazdami służącymi do swobodnego wjazdu rolby do garażu oraz na taflę lodowiska – 1 kpl.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37481000 Eisaufbereitungsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup lodowiska mobilnego wraz z niezbędną infrastrukturą w Gminie Miejskiej Jarosław w ramach zadania „Fizyczna odnowa przestrzeni publicznych Gmin MOF Jarosław – Przeworsk”. Dostawa kontenera (przebieralnia) oraz pawilonu na wypożyczalnie łyżew.
Beschreibung: a) Kontener (przebieralnia). Zakup, dostawę oraz ustawienie 2 połączonych kontenerów/pawilonów o wym. min. 6,50 m x 2,50 m – 1 kpl. przeznaczeniem na przebieralnię b) Pawilon na wypożyczalnie łyżew. Zakup, dostawa oraz ustawienie dwóch kontenerów służących jako przeznaczeniem na kasę i wypożyczalnię łyżew. o wym. min. 6,50 m x 2,50 m x 3,30 m – 1 kpl.
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wznowienia: nie dotyczy Opcje: nie dotyczy.
Los: LOT-0002
Titel: Zakup lodowiska mobilnego wraz z niezbędną infrastrukturą w Gminie Miejskiej Jarosław w ramach zadania „Fizyczna odnowa przestrzeni publicznych Gmin MOF Jarosław – Przeworsk”. Rolba. Zakup i dostawa rolby (maszyny do pielęgnacji lodu) wraz z ogrzewanym garażem oraz stalowymi najazdami służącymi do swobodnego wjazdu rolby do garażu oraz na taflę lodowiska – 1 kpl
Beschreibung: Dostawa rolby. Zakup i dostawa rolby (maszyny do pielęgnacji lodu) wraz z ogrzewanym garażem oraz stalowymi najazdami służącymi do swobodnego wjazdu rolby do garażu oraz na taflę lodowiska – 1 kpl.