See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst software ontwikkeling waaronder doorontwikkeling digitaalplatform IedereenOveral.be
Beschreibung: De opdracht bestaat uit (verder) ontwikkelen, dan wel vernieuwen van de webapp door een softwareontwikkelaar. Momenteel kan de aanbesteder deze uitbreiding/hernieuwing onvoldoende in kaart brengen en wilt toekomstgericht werken. Er zal dan ook een raamovereenkomst voor de verdere ontwikkeling worden afgesloten voor een periode van zeven jaar.
Interne Kennung: Inter/2025/GH/001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Inter/2025/GH/001 - 1
Interne Kennung: 1