632033-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – ZIMOWE UTRZYMANIA DRÓG W SEZONACH ZIMOWYCH 2026/2027 i 2027/2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZIMOWE UTRZYMANIA DRÓG W SEZONACH ZIMOWYCH 2026/2027 i 2027/2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie dróg gminnych w sezonie zimowym 2026/2027 i 2027/2028 wraz z jednokrotnym ich zamiataniem po każdym sezonie w podziale na części: Część 1 – Zimowe utrzymanie dróg o nawierzchni asfaltowej na terenie gminy Jabłonna wraz z jednokrotnym ich zamiataniem po sezonie zimowym; Część 2 – Zimowe utrzymanie dróg o nawierzchni gruntowej oraz chodników, parkingów i ciągów pieszojezdnych na terenie gminy Jabłonna.
Interne Kennung: ZP.271.1.54.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90612000 Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zimowe utrzymanie dróg o nawierzchni asfaltowej na terenie gminy Jabłonna wraz z jednokrotnym ich zamiataniem po sezonie zimowym
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg o nawierzchni asfaltowej na terenie gminy Jabłonna wraz z jednokrotnym ich zamiataniem po sezonie zimowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Los: LOT-0002
Titel: Zimowe utrzymanie dróg o nawierzchni gruntowej oraz chodników, parkingów i ciągów pieszojezdnych na terenie gminy Jabłonna
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg o nawierzchni gruntowej oraz chodników, parkingów i ciągów pieszojezdnych na terenie gminy Jabłonna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung