632038-2025 - Ergebnis
Polen – Analysatoren – Dostawa analizatora do pomiaru sorpcji gazów i wyznaczania powierzchni BET, wielkości, objętości i rozkładu mikro- i mezo--porów w proszkach i materiałach porowatych na potrzeby WIMiIP- DE-dzp.272-331/25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa analizatora do pomiaru sorpcji gazów i wyznaczania powierzchni BET, wielkości, objętości i rozkładu mikro- i mezo--porów w proszkach i materiałach porowatych na potrzeby WIMiIP- DE-dzp.272-331/25
BeschreibungDostawa analizatora do pomiaru sorpcji gazów i wyznaczania powierzchni BET, wielkości, objętości i rozkładu mikro- i mezo--porów w proszkach i materiałach porowatych – zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
Vorherige Bekanntmachung434685-2025
Interne KennungDE-dzp.272-331/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensstrona prowadzonego postępowania: https://www.dzp.agh.edu.pl platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczty elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa analizatora do pomiaru sorpcji gazów i wyznaczania powierzchni BET, wielkości, objętości i rozkładu mikro- i mezo--porów w proszkach i materiałach porowatych na potrzeby WIMiIP - DE-dzp.272-331/25
BeschreibungDostawa analizatora do pomiaru sorpcji gazów i wyznaczania powierzchni BET, wielkości, objętości i rozkładu mikro- i mezo--porów w proszkach i materiałach porowatych – zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ, termin realizacji do 84 dni od daty podpisania umowy
Menge1 Stück