632050-2026 - Wettbewerb
Schweden – Schneeräumung – Handskottning 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Handskottning 2026
Beschreibung: Handskottning på anmodan vid kommunens anläggningar.
Interne Kennung: 2026TEN/0797
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Handskottning 2026
632050-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Handskottning 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHandskottning 2026
Intern identifierare2026TEN/0797
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHandskottning 2026