632066-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej do PPE- oświetlenie ulic, placów i dróg publicznych, dla potrzeb grupy zakupowej utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do PPE- oświetlenie ulic, placów i dróg publicznych, dla potrzeb grupy zakupowej utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb PPE (oświetlenie ulic, placów i dróg publicznych) wobec których status odbiorcy końcowego energii elektrycznej (rozumiane w myśl art. 3 pkt 13a ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne) posiadają gminy zrzeszone w ranach grupy zakupowej, utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp - Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin 35 dni ( jednak nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej), ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 w DUUE, które zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, a które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i niewięcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tytuł: Dostawa energii elektrycznej do PPE -oświetlenie ulic, placów i dróg publicznych dla potrzeb grupy zakupowej utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb PPE (oświetlenie ulic, placów i dróg publicznych) wobec których status odbiorcy końcowego energii elektrycznej (rozumiane w myśl art. 3 pkt 13a ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne) posiadają gminy zrzeszone w ranach grupy zakupowej, utworzonej na podstawie pełnomocnictw udzielonych Gminie Miejskiej Lubin. Ilość PPE – 4 460 szt., Szacowany wolumen zużycia energii elektrycznej to około 36 800 000 kWh.