632103-2026 - Wettbewerb
Lettland – Kraftfahrzeuge – Mazlietotu dienesta vieglo automobiļu noma
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mazlietotu dienesta vieglo automobiļu noma
Beschreibung: Mazlietotu dienesta vieglo automobiļu noma
Interne Kennung: TM 2026/12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mazlietota dienesta vieglā automobiļa noma Tieslietu ministrijas vajadzībām
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Titel: Mazlietota dienesta vieglā automobiļa noma Ieslodzījuma vietu pārvaldes vajadzībām
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Titel: Mazlietota dienesta vieglā automobiļa noma Valsts zemes dienesta vajadzībām
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024
Los: LOT-0025
Los: LOT-0026
Los: LOT-0027
Los: LOT-0028
Los: LOT-0029
Los: LOT-0030
Los: LOT-0031