632106-2026 - Ergebnis
Kroatien – Personensonderbeförderung (Straße) – Prijevoz učenika OŠ Vodice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prijevoz učenika OŠ Vodice
Beschreibung: Temeljem članka 69. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj: 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 155/23 i 156/23), osnivač je, uz uvjete propisane navedenim člankom, dužan osigurati prijevoz učenika osnovnih škola. Slijedom navedenoga, provodi se postupak javne nabave za uslugu prijevoza učenika Osnovne škole Vodice za školsku godinu 2025./2026. i 2026./2027. Prijevoz se obavlja kao poseban prijevoz isključivo prema linijama prijevoza. Detaljan opis predmeta nabave utvrđen je u tehničkoj specifikaciji/relaciji prijevoza koja je sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000