See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa eTokenów USB
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa eTokenów USB, realizowana w transzach: I transza - 15 000 sztuk, II transza - 15 000 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (który stanowi Załącznik nr 3 do Projektowanych postanowień umowy – Załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 812611-2025
Interne Kennung: 993200.271.198.2025 - DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji w następującym zakresie: Zamawiający, w okresie obowiązywania Umowy, w ramach Prawa Opcji przewiduje sześciokrotną możliwość zlecenia dostawy dodatkowych eTokenów, maksymalnie do 15 000 sztuk. Wykonawca dostarczy w ramach Prawa opcji takie same eTokeny USB jakie zaoferował w ramach zamówienia podstawowego