2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zajištění ostrahy objektů a majetku v letech 2026 – 2029“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění služeb běžné i mimořádné ostrahy objektů a majetku bezpečnostními pracovníky u čtyř budov Magistrátu města Prostějova, a to na adrese: nám. T. G. Masaryka 130/14 (celý komplex, včetně budovy Knihařská 240/18), na Školní ul. 3643/4 a na ul. Křížkovského 36/7 v Prostějově. Skrze dodavatele hodlá zadavatel požadovat náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: OVS 207/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten, 79715000 Streifendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhradil následující změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku podle § 100 odst. 1 ZZVZ: a) služby mimořádné ostrahy dle čl. 5 odst. 5.3 písm. d) smlouvy v rozsahu 200 člověkohodin ročně (celkem 800 člověkohodin za 48 měsíců), kdy toto množství člověkohodin nemusí zadavatel v plném rozsahu čerpat. b) Inflační doložku, kdy pravidla pro její uplatnění jsou podrobně popsána v čl. 5 odst. 5.4 smlouvy. c) Navýšení odměny v souvislosti s nárůstem mezd podle platné legislativy, a to v souladu se mzdovou doložkou upravenou v čl. 5 odst. 5.5 smlouvy. Zadavatel si vyhradil změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku v podobě změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky podle § 100 odst. 2 ZZVZ: a) Zadavatel má právo změnit vybraného dodavatele v případě, že dojde k předčasnému ukončení smlouvy z důvodu jejího podstatného porušení vybraným dodavatelem nebo z důvodů vymezených v § 223 odst. 2 ZZVZ. Nový dodavatel bude povinen plnit veřejnou zakázku za podmínek své nabídky předložené v původní veřejné zakázce. b) Zadavatel bude v takovém případě oprávněn vyzvat k uzavření smlouvy účastníka původního zadávacího řízení veřejné zakázky, který se umístil na základě výsledků hodnocení nabídek jako druhý v pořadí za předpokladu, že prokázal splnění podmínek účasti v zadávacím řízení a doloží doklady nebo vzorky podle § 104 ZZVZ, pokud je zadavatel nebude mít k dispozici (v případě, že tento účastník původního zadávacího řízení je zahraniční právnickou osobou doloží i doklady podle § 122 odst. 6 ZZVZ.) c) Pokud oslovený účastník původního zadávacího řízení veřejné zakázky druhý v pořadí uzavření smlouvy odmítne, bude zadavatel oprávněn vyzvat k uzavření smlouvy účastníka původního zadávacího řízení dalšího v pořadí podle výsledků hodnocení nabídek, pokud splní předpoklady dle písm. b) tohoto odstavce.