632175-2026 - Ergebnis
Litauen – Dienstleistungen von Architekturbüros – Ugdymo paskirties pastato, Taikos pl. 54, Piliuona, Kauno raj. sav., kapitalinio remonto ir gyvenamųjų patalpų paskirties keitimo į mokslo“ TP A laidos parengimas (neskelbiamos derybos (tarptautinis)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ugdymo paskirties pastato, Taikos pl. 54, Piliuona, Kauno raj. sav., kapitalinio remonto ir gyvenamųjų patalpų paskirties keitimo į mokslo“ TP A laidos parengimas (neskelbiamos derybos (tarptautinis)
Beschreibung: „Ugdymo (mokslo) paskirties pastato, Taikos pl. 54, Piliuona, Taurakiemio sen., Kauno raj. sav., kapitalinio remonto ir gyvenamųjų patalpų paskirties keitimo į mokslo“ techninio projekto A laidos parengimo paslauga
Interne Kennung: 9143690
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Ugdymo (mokslo) paskirties pastato, Taikos pl. 54, Piliuona, Taurakiemio sen., Kauno raj. sav., kapitalinio remonto ir gyvenamųjų patalpų paskirties keitimo į mokslo“ techninio projekto A laidos parengimo paslauga
Interne Kennung: 1