2. Verfahren
Verfahren
Titel: Individuālo aizsardzības līdzekļu un dezinfekcijas līdzekļu piegāde
Beschreibung: Individuālo aizsardzības līdzekļu un dezinfekcijas līdzekļu piegāde
Interne Kennung: RIX 2026/13
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör, 18143000 Schutzkleidung, 18444100 Sicherheitskopfbedeckungen, 24455000 Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Galvas, sejas un dzirdes aizsardzības līdzekļu piegāde
Optionen:
Beschreibung der Optionen: saskaņā ar iepirkuma līguma projektā norādīto
Los: LOT-0002
Titel: Elpošanas ceļu un acu aizsardzības līdzekļu piegāde
Beschreibung der Optionen: saskaņā ar vispārīgās vienošanās projekā noteikto
Los: LOT-0003
Titel: Roku, ceļgalu, muguras un ādas aizsardzības līdzekļu piegāde
Beschreibung der Optionen: saskaņā ar vispārīgās vienošanās projektā noteikto
Los: LOT-0004
Titel: Dezinfekcijas līdzekļu piegāde
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: RIX 2026/13
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18000000 Clothing, footwear, luggage articles and accessories
Additional classification (cpv): 18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories, 18143000 Protective gear, 18444100 Safety headgear, 24455000 Disinfectants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Title: Dezinfekcijas līdzekļu piegāde