2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lieky ATC skupiny G, L, M a Hormóny hypofýzy a hypotalamu a analógy
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie liekov ATC skupiny G, L, M a Hormóny hypofýzy a hypotalamu a analógy pre potreby verejného obstarávateľa - Národný endokrinologický a diabetologický ústav n. o. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky (resp. každej časti) je uvedené ďalej v súťažných podkladoch, najmä v časti A.3 súťažných podkladov „Opis predmetu zákazky“.
Interne Kennung: 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33642100 Hypophysen- und Hypothalamushormone und Analoga
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33641000 Arzneimittel für das Urogenitalsystem sowie Sexualhormone, 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren, 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Somatropín
Interne Kennung: 1.1/2026
Menge: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Urogenitálny trakt a pohlavné hormóny
Interne Kennung: 1.2/2026
Los: LOT-0003
Titel: 3. Cytostatiká a imunomodulátory
Interne Kennung: 1.3/2026
Los: LOT-0004
Titel: 4. Muskuloskeletálny systém
Interne Kennung: 1.4/2026
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 1/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33642100 Pituitary, hypothalamic hormones and analogues
Additional classification (cpv): 33641000 Medicinal products for the genitourinary system and sex hormones, 33650000 General anti-infectives for systemic use, vaccines, antineoplastic and immunodulating agents, 33632000 Medicinal products for the musculo-skeletal system
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Somatropín
Internal identifier: 1.1/2026
Quantity: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 1.2/2026
Lot: LOT-0003
Title: 3. Cytostatiká a imunomodulátory
Internal identifier: 1.3/2026
Lot: LOT-0004
Title: 4. Muskuloskeletálny systém
Internal identifier: 1.4/2026