See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw płynnych dla Gminy Szczerców
Beschreibung: Dostawa paliw płynnych dla Gminy Szczerców
Interne Kennung: RI.3.7021.1.2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134000 Gasöle, 09135000 Heizöle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa paliw płynnych tj. benzyny bezołowiowej Pb 95, oleju napędowego do środkow transportu i innych urządzeń będących na wyposażeniu Gminy Szczerców.
Beschreibung: Dostawa paliw płynnych tj. benzyny bezołowiowej Pb 95, oleju napędowego do środków transportu i innych urządzeń będących na wyposażeniu Gminy Szczerców. Paliwa muszą spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych ( Dz. U. z 2015 r. poz. 1680 ) oraz w Rozporządzeniu Ministra Klimatu z dnia 22 kwietnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134000 Gasöle
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa lekkiego oleju opałowego do gminnych jednostek samorządowych Gminy Szczerców
Beschreibung: Dostawa lekkiego oleju opałowego do gminnych jednostek samorządowych Gminy Szczerców w ilości szacunkowej 236 000 litrów. Gęstość w temp.150C, kg/m3 - max. 860 Wartość opałowa, MJ/kg - min. 42,6 Temperatura zapłonu, 0C - min. 56 Temperatura płynięcia, 0C -200C i niższe temperatury Lepkość kinetyczna w temp. 200C mm2/s - max. 6,0 Pozostałość po spopieleniu, mg/l max. - 0,01 Pozostałość po koksowaniu 10% pozostałości destylacyjnej, (% m/m) - max. 0,3 Zawartość siarki (% m/m) - max. 0,1 Zawartość wody ( mg/kg) - max. 200 Zawartość zanieczyszczeń stałych (mg/kg) - max. 24
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl