2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravy a údržba vozidel ČRo, včetně souvisejících služeb 2026–2030
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na poskytování kompletních služeb souvisejících se servisem a opravami služebních vozidel zadavatele, která jsou dislokována na území celé České republiky. Konkrétní seznam vozového parku ve vlastnictví zadavatele je přílohou č. 5 této ZD. • kompletní servisní údržby, tj. pravidelných servisních prohlídek předepsaných výrobcem vozidla včetně zápisu do servisní knížky vozidla, • záručních a pozáručních oprav včetně dodání náhradních dílů (zejména opravy způsobené nehodou nebo poruchou), • pneuservisu • úkonů souvisejících s likvidací pojistných událostí způsobených provozem služebního vozidla zadavatele, • ostatních servisních prací požadovaných zadavatelem (měření emisí, příprava vozidel ke zdárnému absolvování STK a zajištění provedení STK apod.), • diagnostiky vozidel na diagnostických zařízeních doporučených výrobcem vozidla • bezplatné centrální objednání servisu vozidla v pracovní dny min. 8:00 – 16:00 hod (call centrum).
Interne Kennung: VZ14/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
632226-2026 - Competition
Czechia – Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment – Opravy a údržba vozidel ČRo, včetně souvisejících služeb 2026–2030
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: VZ14/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50100000 Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001