See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ziemas darbu veikšana meža ceļu tīklā 2026.-2029.gadā
Beschreibung: Ziemas darbu veikšana meža ceļu tīklā 2026.-2029.gadā
Interne Kennung: AS LVM_2026_125_Ak
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rindas 1.daļa
Los: LOT-0002
Titel: Ventas ZK 2.daļa
Los: LOT-0003
Titel: Zilokalnu 2.daļa
Los: LOT-0004
Titel: Akmensraga 1.daļa
Los: LOT-0005
Titel: Akmensraga 2.daļa
Los: LOT-0006
Titel: Apriķu 1.daļa
Los: LOT-0007
Titel: Nīcas
Los: LOT-0008
Titel: Remtes
Los: LOT-0009
Titel: Dobeles 2.daļa
Los: LOT-0010
Titel: Tērvetes 2.daļa
Los: LOT-0011
Titel: Kokneses
Los: LOT-0012
Titel: Seces
Los: LOT-0013
Titel: Limbažu
Los: LOT-0014
Titel: Salacgrīvas
Los: LOT-0015
Titel: Valmieras
Los: LOT-0016
Titel: Melnupes
Los: LOT-0017
Titel: Mālupes
Los: LOT-0018
Titel: Silvas
Los: LOT-0019
Titel: Strenču
Los: LOT-0020
Titel: Ērģemes
Los: LOT-0021
Titel: Kārsavas 1.daļa
Los: LOT-0022
Titel: Lubānas 2.daļa
Los: LOT-0023
Titel: Madonas 2.daļa
Los: LOT-0024
Titel: Aknīstes
Los: LOT-0025
Titel: Krāslavas
Los: LOT-0026
Titel: Nīcgales
Los: LOT-0027
Titel: Preiļu
Los: LOT-0028
Titel: Sventes