See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziţia în leasing hidrocurăţitor canal combinat 11mc 1 buc și autobasculanta trilateral cu macara in spatele cabinei 1 buc
Beschreibung: COMPANIA DE APA ARIES S.A. în calitate de Entitate contractantă dorește achiziționarea în leasing hidrocurăţitor canal combinat 11mc - 1 buc și autobasculanta trilateral cu macara in spatele cabinei - 1 buc. Acestea vor fi utilizate de către sectoarele de producție pentru operarea și întreținerea rețelelor de alimentare cu apă și de canalizare din aria de operare a Operatorului Compania de Apă Arieș S.A. Entitatea contractantă va răspunde tuturor solicitărilor de clarificări/informațiilor suplimentare în a 10-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor cf .art 172-173 din LG 99/2016. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari pe SEAP este de 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: 20330054_2026_PAAPD1621413
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achiziţia în leasing hidrocurăţitor canal combinat 11mc 1 buc și autobasculanta trilateral cu macara in spatele cabinei 1 buc. COMPANIA DE APA ARIES S.A. în calitate de Entitate contractantă dorește achiziționarea în leasing hidrocurăţitor canal combinat 11mc 1 buc și autobasculanta trilateral cu macara in spatele cabinei 1 buc. Acestea vot fi utilizate de către sectoarele de producție pentru asigurarea desfășurării activității de întreținere, exploatare și extinderi a rețelelor de apă și canalizare ale COMPANIEI DE APA ARIES S.A.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144410 Schlammsaugwagen, 42997000 Rohrleitungs-Ausrüstung, 66114000 Finanzierungs-Leasing