2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów gospodarczych dla RZGW w Bydgoszczy
Beschreibung: 4.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów gospodarczych dla RZGW w Bydgoszczy, przy czym dostawy obejmują dwa adresy: 4.1.1. Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy, al. Mickiewicza 15, 85-071 Bydgoszcz; 4.1.2. Zarząd Zlewni w Inowrocławiu, ul. Królowej Jadwigi 20, 88-100 Inowrocław; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: D.ROZ.2710.37.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów gospodarczych dla RZGW w Bydgoszczy, przy czym dostawy obejmują dwa adresy: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy, al. Mickiewicza 15, 85-071 Bydgoszcz; Zarząd Zlewni w Inowrocławiu, ul. Królowej Jadwigi 20, 88-100 Inowrocław; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.