632244-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten – Bouwkundig onderhoud aan de vastgoed gerelateerde de gebouwen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwkundig onderhoud aan de vastgoed gerelateerde de gebouwen
Beschreibung: De opdracht betreft een Raamovereenkomst met één Leverancier. De inhoud van de opdracht betreft het uitvoeren van correctief onderhoud aan het vastgoed van de Aanbestedende dienst. De Aanbestedende diensten zijn de Gemeenten Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Papendrecht en Zwijndrecht (hierna te noemen Aanbestedende dienst(en)). Bedrijfsbureau Drechtsteden treedt op als penvoerder namens de Aanbestedende diensten. Alle contacten verlopen via Bedrijfsbureau Drechtsteden aangaande deze Raamovereenkomst Bouwkundig Onderhoud. Totale geraamde opdrachtwaarde over vier (4) jaar (dit betreft de totale opdrachtwaarde van alle deelnemende gemeenten samen inclusief 2 optionele jaren) van de Raamovereenkomst bedraagt ca. 5.000.000,- euro ex btw.
Interne Kennung: REG260118
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Door middel van de Raamovereenkomst worden de wederzijdse rechten en verplichtingen éénmalig voor de duur van het contract vastgelegd. De Raamovereenkomst treedt in werking op het moment van ondertekening tussen Aanbestedende dienst en Opdrachtnemer en wordt gesloten voor een periode van twee (2) jaar met een optionele verlenging van maximaal 2 maal 1 jaar.