632246-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Stromfreileitungen – Nabava opreme za revitalizaciju DV 220 kV Pehlin – Divača (dionica na području RH)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava opreme za revitalizaciju DV 220 kV Pehlin – Divača (dionica na području RH)
Beschreibung: Predmet nabave obuhvaća nabavu opreme potrebne za revitalizaciju dalekovoda 220 kV Pehlin – Divača na dionici koja se nalazi na području Republike Hrvatske, od TS Pehlin do državne granice s Republikom Slovenijom, ukupne dužine 24,6 km. Nabava uključuje HTLS vodiče s kompozitnom jezgrom, ovjesnu i spojnu opremu za HTLS vodiče, zaštitnu užad s ugrađenim svjetlovodnim nitima (OPGW), staklene kapaste izolatore te ostali elektromontažni materijal i opremu potrebnu za provedbu revitalizacije dalekovoda.
Interne Kennung: 3000-V-8/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321100 Stromfreileitungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Pod ovim predmetom javne nabave „Nabava opreme za revitalizaciju DV 220 kV Pehlin – Divača (dionica na području RH)“, u okviru ove DoN, podrazumijeva se: - Nabava novih HTLS vodiča s kompozitnom jezgrom (visokotemperaturnih i niskoprovjesnih), - Nabava nove ovjesne i spojne opreme za HTLS vodiče s kompozitnom jezgrom (visokotemperaturnih i niskoprovjesnih), - Nabava nove zaštitne užadi s ugrađenim svjetlovodnim nitima (OPGW), - Nabava novih staklenih kapastih izolatora i - Nabava ostalog elektromontažnog materijala i opreme potrebne za revitalizaciju dalekovoda DV 220 kV Pehlin – Divača. Predmet nabave obuhvaća dionicu od TS Pehlin do državne granice s Republikom Slovenijom, ukupne dužine dalekovoda 24,6 kilometara. Dokumentacijom o nabavi, Troškovnikom (DoN4) i Tehničkom specifikacijom (DoN2), naznačeni su naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za sastavljanje ponuda.