2. Verfahren
Verfahren
Titel: sukcesywna dostawa bluz i koszulek z logo PG dla jednostek organizacyjnych Politechniki Gdańskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa bluz i koszulek z logo PG dla jednostek organizacyjnych Politechniki Gdańskiej, zgodnie z ofertą Wykonawcy, formularzem rzeczowo-cenowym oraz z projektami i wizualizacjami otrzymanymi od Zamawiającego po podpisaniu umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 441636-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001