632298-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen – DNS-Dodávka pneumatik, duší a límců
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS-Dodávka pneumatik, duší a límců
Beschreibung: Zadavatel provede zavedení dynamického nákupního systému (dále jen DNS). Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky pneumatik, duší a límců. Předmět, technické podmínky, hodnotící kritéria, termín a místo plnění, obchodní a platební podmínky jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy specifikován ve Výzvě k podání nabídek dle § 141 zákona č. 134/2016 Sb.
Vorherige Bekanntmachung: 8408-2023
Interne Kennung: SSOKs-CE 4262/2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34352300 Reifen für Landwirtschaftsfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka pneumatik, duší a límců 20.
Beschreibung: Pneumatiky (duše a límce) na vozidla a mechanizaci (osobní, lehká nákladní, nákladní, traktory, stavební stroje) SSOK, včetně jejich dopravy do jednotlivých míst plnění, specifikované v příloze č. 1 - 4 smlouvy.
Interne Kennung: SSOKs-CE 23201/2025