2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż urządzeń dydaktycznych do pracowni głowic stanowiących wyposażenie sal BCU w Pszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń dydaktycznych do pracowni głowic stanowiących wyposażenie sal BCU w Pszowie, o parametrach technicznych i funkcjonalnych podanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym odpowiednio załącznik nr 1a dla części 1 oraz załącznik nr 1b dla części 2 do Działu II SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Oferta może zostać złożona przez jednego wykonawcę na dowolną ilość części zamówienia. Każda z części będzie oceniana odrębnie.
Interne Kennung: ZSP.26.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wyposażenia do pracowni głowic - część 1
Beschreibung: Zakres zamówienia w części 1: 1) Szlifierka do zaworów – 1 szt., 2) Obrabiarka do gniazd zaworowych – 1 szt., 3) Obrabiarka do cylindrów i płaszczyzn – 1 szt., 4) Stanowisko do montażu i demontażu głowic – 1 szt., 5) Stanowisko do kontroli szczelności głowic – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części wraz z projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera Dział II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38548000 Fahrzeugarmaturen
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa oprogramowania - część 2
Beschreibung: Zakres zamówienia w części 2: Licencje - bramki oprogramowanie diagnostyczne – 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części wraz z projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera Dział II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme