See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FURNIZARE ALIMENTE 2025-2026
Beschreibung: Furnizare ALIMENTE conform cerintelor din Caietul de sarcini. A. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016, termenul limita pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de maxim 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. B. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016 autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarficare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi dinainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificare transmisa dupa data mentionata la punctul A., va pune AC in imposibilitatea de a oferi un raspuns in termenul mentionat la punctul B. si drept urmare orice solicitare de clarificare in afara termenelor mentionate se va considera TARDIVA.
Interne Kennung: 5189300_2025_PAAPD1568972
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cordon bleu
Beschreibung: Cantitatile min. si max. / acord cadru se regasesc in Anexa la Caietul de sarcini. Cantitatile min. si max./ contract subsecvent se regasesc in Anexa la Caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Iaurt de baut
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Sunca de praga
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Cascaval
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Cotlet de porc
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Pulpa de pui intreaga
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: File de cod congelat
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Compot de ananas
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Gulas de vita conserva
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Spaghete
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Bors magic plic
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Icre de peste
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Ardei capia
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Fidea cu ou
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Dovlecel
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Sunca piept de curcan
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Ardei gras
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Mandarine
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Masline fara samburi
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Ceai plicuri
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Cartofi
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Ceapa
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Cozonac
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Gem de fructe
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Sare iodata
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Iaurt
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Lapte batut
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Zarzavat de ciorba
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Lapte dulce
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Sfecla rosie rondele
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Branza cu smantana
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Orez
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Salam italian
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Unt
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Crochete de peste
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Oua de gaina
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Branza telemea de oaie
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Cimbru
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Foi dafin
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Fulgi de cartofi
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Portocale
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Smantana
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Usturoi
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Sana
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Sunca presata de porc
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Pulpa de porc refrigerata
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Zahar
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Fasole uscata
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Salam de vara
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Salam Victoria
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Piept de pui congelat
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Piper
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Ficat de pui congelat
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Paste fainoase
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Biscuiti cu crema
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Prajitura cu crema
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Carnat cabanos
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Carnat polonez
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Branza feta
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Branza topita cu smantana triunghiuri
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Mazare congelata
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Fasole congelata
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Pulpe de pui inferioare
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Pate porc cu cheita
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Soia felii
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Faina de malai
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Ulei de floarea soarelui
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Mix de legume congelat
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Boia
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Crenvursti de porc
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Carne porc de lucru
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Pulpe de pui superioare
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Carnat de porc
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Crenvursti de pui
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: Faina de grau
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: Gris
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: Telemea de vaca
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: Margarina
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: Kefir
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: Carne tocata de porc
Interne Kennung: 80