2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nástroje pro řízení privilegovaných účtů, správu logů a opatření na optimalizaci zálohovacího systému
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je komplexní dodávka, implementace a technická podpora programových a technických prostředků (dále též „HW a SW“) na podporu zvýšení úrovně kybernetické bezpečnosti informačních a komunikačních systémů včetně její infrastruktury v souladu se standardy kybernetické bezpečnosti podle zákona o kybernetické bezpečnosti.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SZ MMHK/087288/2025
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen